IX Dolnośląski Kongres Samorządowy: rozmowy o wyzwaniach samorządu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
W drugiej połowie kwietnia po raz dziewiąty odbędzie się Dolnośląski Kongres Samorządowy. Wydarzenie organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zgromadzi blisko pół tysiąca uczestników - polityków, samorządowców, przedsiębiorców, a także przedstawicieli świata nauki i mediów. Tematem nadchodzącego Forum będą „Samorządowe wyzwania”.

Główną osią Kongresu będą trzy panele dyskusyjne poświęcone: współpracy samorządów i polskiego rządu, rozwojowi transportu na Dolnym Śląsku oraz transformacji energetycznej, wyzwaniom i możliwościom dla regionu Dolnego Śląska. 9. Dolnośląski Kongres Samorządowy będzie także okazją do rozmów kuluarowych.

Wśród panelistów znajdą się samorządowcy z Dolnego Śląska, minister Michał Dworczyk, posłanki na Sejm RP Agnieszka Dziemianowicz-Bąk i Mirosława Stachowiak-Różecka, a także radni sejmiku województwa dolnośląskiego.

Udział w Kongresie jest bezpłatny, ale trzeba się wcześniej zarejestrować – można to zrobić na stronie umwd.dolnyslask.pl w zakładce IX Dolnośląski Kongres Samorządowy. Wydarzenie zaplanowano na środę 19 kwietnia na Tarczyński Arena.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy