IX Forum Promocji Turystycznej w Hydropolis

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
We Wrocławiu odbyła się IX edycja Forum Promocji Turystycznej. Już po raz kolejny wydarzenie to odbyło się w Hydropolis na terenie MPWiK. Podczas forum między innymi były poruszane tematy związane z branżą turystyczną w czasie pandemii.

Już po raz czwarty we Wrocławiu, a po raz trzeci w Hydropolis mamy przyjemność gościć cały świat turystyczny, całą branżę turystyczną, ekspertów i ekspertek, którzy debatują o tym, jak wygląda świat turystyczny w trakcie pandemii. Rozwiązujemy problemy, rozmawiamy o tym, co możemy zrobić wspólnie, żeby turystyka podniosła się po lockdownie, który mieliśmy w zeszłym roku i z którym wciąż walczymy – mówi Wiola Samborska, dyrektorka Działu Marketingu MPWiK Wrocław.

Współorganizatorem IX edycji Forum Promocji Turystycznej jest interaktywne centrum wiedzy o wodzie Hydropolis, należące do MPWiK Wrocław. Wydarzenie to ma charakter międzynarodowy, a więc zgromadziło wielu przedstawicieli branży turystycznej.

Skupiamy tutaj ludzi z całej Polski, ale też międzynarodowych, bo mamy także gości z Czech i ze Słowacji. Także liczymy, że to absolutnie przełoży się na promocję samego miejsca. Też rozmawialiśmy o tym, jak wizyty studyjne i fun tripy wpływają na promocje danego miejsca, co powinniśmy zrobić, żeby to rzeczywiście było efektywniejsze – dodaje Wiola Samborska.

W tym roku dyskutujemy o tym jak COVID-19 wpłynął na całą naszą sytuację, a przede wszystkim jak sobie radzić ze skutkami pandemii. Dyskutujemy również o tym jak się promować między Polską, Czechami, a Słowacją. Mamy w planach Polskiej Organizacji Turystycznej otworzenie nowego ośrodka zagranicznego, czyli naszego biura, które w Czechach będzie także obejmowało rynek słowacki. Także tematów tu jest mnóstwo. Wszystkie związane z tym jak skutecznie promować się w tym ciężkim czasie, gdzie ludzie przede wszystkim zwracają uwagę na bezpieczeństwo – mówi Rafał Szlachta, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Podczas tegorocznej edycji zostały poruszone tematy związane także z rolą kobiet w turystyce, a także mówiono o nowoczesnych sposobach popularyzowania miejsc turystycznych w Polsce. Kolejna edycja imprezy już za rok.

Zobacz również

Saszetka z nasionami roślin pszczelego pożytku, a więc pożytecznych dla owadów zapylających wystarczy na zasianie nawet 4 metrów kwadratowych. Owady są nam niezbędne do życia i dlatego warto im pomóc, siejąc rośliny, z których będą mogły czerpać nektar i pyłki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy