Jak nie marnować jedzenia? Rodzina EkoWalskich będzie walczyła z głodem.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Zapraszamy do obejrzenia trzeciego odcinka sitcomu EkoWalscy. Już piątek o godz 18:20 na antenie Telewizji Echo24. Nasza ekologiczna rodzina będzie walczyła z głodem. Jak nie marnować jedzenia i racjonalnie dysponować naszymi zapasami w lodówce? Tego dowiemy się podczas kolejnego spotkania z EkoWalskimi.

Już piątek o godz 18:20 na antenie Telewizji Echo24. EkoWalscy – serial komediowy w konwencji sitcomu o tematyce edukacyjnej w zakresie ochrony środowiska, gospodarki wodnej i zrównoważonego rozwoju. EkoWalscy to tradycyjna, polska rodzina. Czasem zakręcona i zwariowana, ale szanująca wartości, a przede wszystkim proekologiczna. Mieszkająca na przedmieściach metropolii.

Projekt: „EkoWalscy – serial komediowy w konwencji sitcomu o tematyce edukacyjnej w zakresie ochrony środowiska, gospodarki wodnej i zrównoważonego rozwoju” został zrealizowany przy wsparciu finansowym Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy