Jak nie zwariować w domu? Darmowy wykład!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Jak nie zwariować w domu? Skąd czerpać radość życia teraz w tej trudnej sytuacji związanej z koronawirusem? To pytania, które zadaje sobie wiele osób, a na które odpowiedź można znaleźć, dzięki spotkaniom online.

– To jest wspaniały czas, żeby sobie poukładać życie, które się dzieje w domu. Mamy mnóstwo czasu na to, żeby stworzyć nowe nawyki. Możemy np. zacząć regularnie ćwiczyć. Mamy szansę, żeby się skupić na sobie – mówi Antoni Płuciennik, trener rozwoju osobistego. 

– Wiele osób powtarza sobie, że nauczę się rysować, szyć na maszynie. Teraz szkolenia przychodzą do nas same. Na stronie CRZ Krzywy Komin proponujemy, co można zrobić ze zwykłą kartą papieru – podkreśla Weronika Jaśkiewicz, fundacja Open Mind. 

Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin w weekend organizuje dla chętnych darmowy wykład online dotyczący konfliktowej kwarantanny. 

– To jest nasza propozycja, na to, żeby ten czas był szansą, żeby się rozwinąć i poprawić nasze relacje – dodaje Weronika Jaśkiewicz, fundacja Open Mind. 

– Głównie będziemy poruszać temat porozumienia bez przemocy. Będziemy mówić o tym, jak dobrze się komunikować bez konfilktów – dodaje Antoni Płuciennik, trener rozwoju osobistego. 

Spotkanie jest pierwszym wykładem online projektu trampolina do kultury. Na wydarzenie, które odbędzie się 19 kwietnia, trzeba się wcześniej zapisać, więcej informacji można znaleźć na stronie krzywykomin.pl.

Projekt Trampolina do kultury dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy