Jak wrocławianie spędzą Boże Narodzenie?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Święta tuż tuż. W większości przypadków zakupy już zrobione, prezenty przygotowane. Postanowiliśmy zapytać, jak tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędzą wrocławianie i goście miasta.

W domu, z rodziną, z babcią oczywiście i dziećmi. Tak jak zwykle.

Z rodziną chcemy spędzić, bo przyjechaliśmy do naszych synów. 

Przyjechaliśmy z Świeradowa-Zdroju do Wrocławia na święta, do naszych synów. Jak synowie przyjeżdżali do nas co roku na święta, tak teraz my do nich.

Nic specjalnego, naprawdę. Myślę, że inne osoby mają ciekawsze plany na te święta. Pandemia nie pokrzyżowała planów, noworodek bardziej.

Rodzinnie, w małym gronie. Wiadomo, że trzeba trzymać ten dystans.

Samotny jestem, siedzę w domu. Lubię grać w szachy, ale teraz nigdzie nie można zagrać, kluby pozamykane i nudy straszne.

Z dziadkami, tutaj w Polsce, bo jestem z Niemiec. Przyjechaliśmy teraz do nich po dwóch latach. Trochę jest teraz lepiej niż w zeszłym roku, ale wiadomo wciąż trwa pandemia. U nas na przykład w Niemczech jarmarku nie ma, zamknęli, więc tylko tutaj w Polsce możemy odwiedzić ten jarmark. 

Nie mieszkam w kraju, mieszkam w Kolonii. Przyjechałem do Wrocławia, żeby odebrać syna i jutro jedziemy w dalszą drogę do Puław do rodziny. W Niemczech restrykcje są mocniejsze. Jestem już po trzeciej dawce szczepionki, tak że nie mam obaw.

Jesteśmy w drodze do rodziców, jedziemy prawie nad morze. Także Wrocław jest dla nas taka mała niespodzianka i przy okazji zwiedzamy jarmark. Myślę, że lekka obawa jest, ale jakoś wszyscy w miarę pozabezpieczaliśmy i trzeba skorzystać. Pandemia pandemią, ale rodzina rodziną. Nie możemy sobie podarować spotkań z rodzicami, bo nie wiemy kiedy będą ostatnie – mówią wrocławianie i goście miasta.  

Życzymy państwu zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia!

Zobacz również

Saszetka z nasionami roślin pszczelego pożytku, a więc pożytecznych dla owadów zapylających wystarczy na zasianie nawet 4 metrów kwadratowych. Owady są nam niezbędne do życia i dlatego warto im pomóc, siejąc rośliny, z których będą mogły czerpać nektar i pyłki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy