Jak wrocławianie spędzą święta?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Tegoroczne święta będą zdecydowanie różniły się od tych, które znamy z poprzednich lat. Pandemia niestety pokrzyżowała wiele planów i sprawiła, że wszyscy będziemy musieli dostosować się do pewnych ograniczeń. Nie oznacza to jednak, że trzeba będzie całkowicie zrezygnować ze świątecznego klimatu. Wrocławianie przyznają, że Boże Narodzenie spędzą przede wszystkim rodzinnie.

Chyba jak większość obywateli w tym kraju, zamierzamy spędzić tegoroczne święta rodzinnie. 

Tegoroczne święta prawdopodobnie będą w domu, bo dalekich wyjazdów nie ma. Może pojedziemy do bliskiej rodziny.

W końcu będę z mężem, bo w tamtym roku musiałam wyjechać do Białorusi.

Jeszcze nie wiem tak naprawdę, ale mam nadzieję, że aż tak bardzo nie będą odbiegały od poprzednich lat, chociaż wiadomo, jaka jest sytuacja. Prawdopodobnie będziemy je obchodzić w mniejszym gronie rodzinnym.

W domu z najbliższymi, bo innej możliwości na razie nie widzę – mówią mieszkańcy Wrocławia.

Święta Bożego Narodzenia będą w tym roku inne, ale nie oznacza to, że nie mogą przynieść radości. Ważne, żeby spędzić je bezpiecznie z bliskimi.

Zobacz również

W polskim społeczeństwie nadal dość mocno żyje tradycja „zastaw się, a postaw się”. Szczególnie po rodzinnych imprezach lub świętach, jedzenia na stole jest po prostu za dużo. Aby ograniczyć marnowanie żywności i nauczyć dzielenia się tym co mamy, we Wrocławiu i innych miastach Polski powstają tak zwane lodówki społeczne.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy