Jerzy Janoszka znów pomaga

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pan Jerzy Janoszka to człowieko o wielkim sercu, który na naszej antenie zasłynął akcją „Życzliwa maseczka”, dzięki której około 40 tysięcy maseczek powędrowało do osób bezdomnych. Pan Jerzy nie zwalnia tempa. Tym razem przekazuje między innymi jedzenie. Do kogo kieruje swoje działania?

Ta akcja tym razem jest dedykowana ludziom, którym w życiu się nie udało, którzy najbardziej potrzebują tej pomocy – mówi Jerzy Janoszka, działacz społeczny.

Dla osób bezdomnych, które są w naszych schroniska i noclegowniach, ale też dla tych, którzy poruszają się w miejscach niemieszkalnych – mówi Dariusz Dobrowolski, prowadzący Schronisko dla Bezdomnych Mężczyzn. 

Stoisko, na którym można kupić wielkanocne ozdoby, a także przekazać na przykład ubrania i produkty spożywcze, znajduje się w centrum handlowym Arena. 

Na stoisku można kupić ozdoby świąteczne, które są produkowane w Schronisku dla Kobiet przy ulicy Strzegomskiej – mówi Dariusz Dobrowolski. 

Pan Jerzy przeprowadza akcję w szczytnym celu. Postanowiliśmy mu pomóc, żeby bezdomni w tym trudnym okresie też byli zauważeni – mówi Lucyna Narowska-Inglot. 

Moi rodzice tak mnie zaprogramowali, żebym całe życie był tam, gdzie potrzebna jest pomoc – mówi Jerzy Janoszka. 

Zobacz również

Już w piątek o godzinie 19:20 zapraszamy na premierową emisję naszego nowego programu „W trosce o świat”. W pierwszym odcinku nowej ekologicznej serii opowiemy o wrocławskich autobusach elektrycznych, klastrach energii oraz stacjach wymiany baterii w komercyjnych pojazdach elektrycznych. Zapraszamy do oglądania.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy