Joga w Kobierzycach. Za darmo i dla każdego

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kobierzycach zaprasza na Aktywny Dzień Kobiet. Będzie to okazja do wzięcia udziału w bezpłatnych sesjach jogi.

Aktywny Dzień Kobiet w gminie Kobierzyce. Zajęcia z jogi z roku na rok cieszą się coraz większym powodzeniem. Warto wspomnieć, że zajęcia choć kierowane są głównie do kobiet, to panów także nie brakuje.

Chcesz się zrelaksować? Przyjdź na jogę. Ośrodek w Kobierzycach zaprasza

Dwie godziny wypełnione atrakcjami, które pomogą mieszkańcom Kobierzyc się zrelaksować i odreagować codzienne problemy. W planach oprócz tradycyjnych ćwiczeń pojawi się wiele niespodzianek.

Joga oczu. O oczach mało kto myśli, a są przecież ważne dla każdego z nas. Podczas warsztatów pokażemy co zrobić, żeby się relaksowały, były zdrowsze i przyjaźniejsze – mówi Krystyna Burska, nauczycielka jogi Siromani.

Krystyna Burska jogą zainteresowała się w szkole średniej. Z czasem ćwiczenia przerodziły się w pasję, która trwa do dzisiaj. Dwa razy w tygodniu w roli instruktora pani mecenas zamienia kancelarie adwokacką na salę treningową. 

Zaczęło się od Hatha Jogi dla wszystkich, więc było to bardzo dawno temu. To była pasja, która pod okiem mistrzów coraz bardziej się doskonaliła. Już jako prawnik ukończyłam kurs międzynarodowy dla nauczycieli jogi i teraz mam tytuł Siromani – zdradza instruktorka.

Bezpłatne warsztaty jogi. Wystarczy się zapisać

Serdecznie zapraszamy wszystkie mieszkanki i mieszkańców Kobierzyc na wyjątkowe zajęcia jogi, które odbędą się w sobotę 7 marca od 9:00 do 11:00, w Zespole Szkół w Tyńcu Małym – podsumowuje Maja Muszyńska, Dyrektor Kobierzyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Na bezpłatne warsztaty z jogi można się zapisać, wysyłając zgłoszenie na adres e-mail dostępny na stronie Kobierzyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji do 3 marca.

Najnowsze wiadomości

Najnowsze programy