Już w tę sobotę Strażacki Dzień Dziecka w parku w Szczodrem!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Zapraszamy na niezapomniane wydarzenie łączące Dzień Dziecka oraz Dzień Strażaka, które odbędzie się 27 maja w godzinach 11:00-16:00 w malowniczym parku w Szczodrem. Będzie to idealna okazja dla całych rodzin, aby spędzić miło czas na świeżym powietrzu i skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych specjalnie dla Was.

Dzień Dziecka to czas, który każdy maluch kocha i nie może się doczekać, dlatego w parku w Szczodrem przygotowaliśmy wiele bezpłatnych atrakcji dla najmłodszych, m.in.:

  • strażackie dmuchańce i fotobudka 360֯ z gadżetami… strażackimi, 
  • animacje dla dzieci prowadzone przez zespół profesjonalnych animatorów 
  • akademia rowerowa – miasteczko rowerowe, gdzie najmłodsi będą mogli uczyć się jazdy rowerem w ruchu drogowym
  • na miłośników zwierząt czekać będą alpaki z Krainy Alpak w Krakowianach – będzie można nakarmić i zrobić sobie zdjęcia z tymi uroczymi zwierzętami
  • o podniebienia zadbają Koła Gospodyń Wiejskich 

Gminna Biblioteka Publiczna w Długołęce przygotuje „Bajkowy kącik”. Będzie można w nim wysłuchać najpiękniejszych baśni, narysować portret ulubionego bohatera, zrobić własną zakładkę do książki i wziąć udział w bajkowej zgaduj-zgaduli.

Będzie to również okazja, aby uczcić i podziękować wszystkim strażakom za ich bohaterską służbę dla mieszkańców. Będziemy mieli okazję zobaczyć z bliska ich specjalistyczny sprzęt i pojazdy, które codziennie pomagają im w zapewnianiu nam bezpieczeństwa. 

O godzinie 15 na placu obok rozpoczną się uroczystości związane z obchodami Dnia Strażaka, które rozpocznie Msza Św. w intencji strażaków. Następnie odbędzie się uroczysty Apel i oficjalne przekazanie wozu strażackiego OSP w Łozinie. 

Więcej szczegółów na stronie www.gmina.dlugoleka.pl oraz profilu gminy Długołęka na Facebooku i Instagramie. 

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku, (https://fb.me/e/4rzSu6Bwr) nie przegapcie tej wyjątkowej okazji i przyjdźcie bawić się z nami w parku w Szczodrem!

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy