Kiedy wywóz?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Już nie trzeba dzwonić na infolinie, aby dowiedzieć się, kiedy będzie wywóz śmieci. Ekosystem przygotował aplikację z harmonogramem, żeby pomóc mieszkańcom.

Firma Ekosystem Wrocław przygotowała aplikacje „Kiedy wywóz”. Umożliwia ona przeglądanie harmonogramu wywozu odpadów, dzięki czemu mieszkańcy nie musza się już zastanawiać, kiedy przyjedzie śmieciarka.

Nasza aplikacja jest o tyle fajna, że daje możliwość zapoznania się wcześniej z harmonogramem odpadów i przygotowania do wystawienia śmieci. Dodatkowo aplikacja jest aktualizowana na bieżąco, więc jeśli są jakieś zmiany w harmonogramie spowodowana np. świętami, to z aplikacji mieszkańcy się tego dowiedzą — tłumaczy Dorota Witkowska z Ekosystem Wrocław.

Ponadto w aplikacji mieszkańcy mogą sprawdzić w jaki sposób segregować śmieci i co wrzucać do każdego z koszy.

Aplikacja pokazuje również gdzie dokładnie są nasze PSZOK-i i co można tam zawieźć — dodaje Dorota Witkowska.

„Kiedy wywóz” ma również usprawnić komunikację między Ekosystemem a mieszkańcami w kwestii zarówno wywozu śmieci, jak i tego, co i ile można przywieźć do punktu selektywnej zbiórki odpadów.

Jeśli ktoś do nas pisze w piątek wieczorem lub w sobotę, to możemy mu po prostu nie odpowiedzieć, więc po to również powstała ta aplikacja — wyjaśnia Dorota Witkowska.

Aplikacja „Kiedy wywóz” ma być w przyszłości ulepszona o kolejne funkcje, aby pomóc mieszkańcom w utrzymaniu czystości.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy