Kino samochodowe na Stadionie Wrocław

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Obejrzeć film nie wychodząc z własnego samochodu? Jest to możliwe w kinie samochodowym, które już jest otwarte na parkingu Stadionu Wrocław. W repertuarze: komedie, dramaty, filmy romantyczne oraz horrory. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Seanse odbywają się co weekend od połowy maja do 10 lipca. Kupić bilet można wyłącznie za pomocą strony abilet.pl.

Do kina może wjechać 120-125 aut osobowych. Koszt biletu jest liczony od każdego samochodu. Zaznaczam też, że tutaj mamy do czynienie z naprawdę wielkim ekranem. Jego góra krawędź jest mniej więcej na wysokości 40 metrów, więc tylko z tych przednich siedzeń w samochodzie dobrze widać ekran i to, co się na nim dzieje mówi Kacper Cecota, rzecznik prasowy Stadionu Wrocław.

Filmy są wyświetlane w jakości 4K, na ekranie 1500 metrów kwadratowych i z dźwiękiem z radia samochodowego na częstotliwości 88,1 FM, aby każdy widz dobrze widział ekran i słyszał dźwięk filmu.

Jeżeli chodzi o repertuar to zaczynamy „Dżentelmenami” Guya Ritchiego z Matthew McConaughey z Colinem Farrellem z 2019 roku. Potem „Przełęcz ocalonych” – Mela Gibsona, kolejny to film „Niedobrani” z Charlize Theron – mówi Kacper Cecota, rzecznik prasowy Stadionu Wrocław.

Wrocławianie zapytani o to, dlaczego odwiedzili kino samochodowe, zdradzali nam, że to nowe doświadczenie i dobra alternatywa dla zamkniętych jeszcze kin tradycyjnych.

Kina nie są otwarte, więc fajnie, żeby się gdzieś wybrać i coś zobaczyć. Poza tym nowe doświadczenie, ja jeszcze nie miałem okazji być w kinie samochodowym. Także może to być coś ciekawego.

Świętujemy urodziny, więc po prostu jakiś pomysł, a że normalne kina teraz jeszcze nie są otwarte – pomyśleliśmy, że to będzie dobry sposób na spędzenia wolnego czasu.

Nigdy nie byliśmy na takim wydarzeniu. W sumie to jest całkiem ciekawe doświadczenie.

Nigdy w życiu nie byłem na kinie samochodowym. W sumie chciałem zobaczyć, jak to wygląda. Wydaję mi się to ciekawa opcja.

Wjazd do kina jest możliwy wyłącznie bramą B Stadionu Wrocław, od strony Al. Śląskiej. Widzowie będą wpuszczani na teren parkingu godzinę przed rozpoczęciem seansu.

Zobacz również

Wakacje to odpoczynek, jednak całe dwa miesiące bez szkoły to dużo czasu, z którym czasem nie wiadomo, co zrobić. Tutaj naprzeciw wychodzi Kobierzycki Ośrodek Sportu i Rekreacji ze swoimi sportowymi, letnimi półkoloniami.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy