Kombatanci: jesteśmy wdzięczni za pomoc!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Kombatanci to osoby, które walczyły o wolną Polskę. Niejednokrotnie ryzykowały własnym życiem. Teraz to oni potrzebowali pomocy, którą dostali, dzięki fundacji Wspólnota Pokoleń.

Pomoc dla kombatantów była bardzo szeroka. Fundacja Wspólnota Pokoleń w ciągu siedemdziesięciu dni dostarczyła ponad 19 tysięcy posiłków. W akcje zaangażowało się wiele podmiotów od kibiców Śląska Wrocław po 16. Dolnośląską Brygadę Wojsk Obrony Terytorialnej, która dostarczała posiłki pod drzwi seniorom.

Kombatanci mimo podeszłego wieku i trudnych przeżyć dalej mają wiele do przekazania młodszym pokoleniom. Do Wrocławia przyjechał również Szef Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych Pan Jan Kasprzyk, który mówił, że Polski naród jest fantastyczny. 

Akcja fundacji Wspólnota Pokoleń będzie kontynuowana, a bohaterowie walczący o losy ojczyzny mogą być pewni, że młode pokolenia o nich nie zapomną i zawsze będą im pomagać.

Zobacz również

W godzinach popołudniowych na wysokości ulicy Ruskiej we Wrocławiu doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem motocyklisty, co spowodowało też utrudnienia w ruchu w centrum miasta. Dostaliśmy nagranie z miejsca zdarzenia od naszego widza na kontakt@echo24.tv. Zapytaliśmy wrocławską policję, jak doszło do tego zdarzenia.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy