Komediogranie w Teatrze Polskim

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Do 26 czerwca będzie można w Teatrze Polskim obejrzeć najlepsze komediowe owoce pracy aktorów.

Projekt realizowany będzie przez cały czerwiec. Spektakli komediowych jest 7, w tym także osławiony „Mayday”. Sztuki będą wystawiane na Dużej Scenie im. Jerzego Grzegorzewskiego i na Scenie Kameralnej.

W repertuarze mamy też bardzo świeżą komedię, niebanalną „Kasta la Vista” na Scenie Kameralnej, „Filadelfijską opowieść”- Scena Kameralna, „Francuską niespodziankę” – Scena Kameralna. Na Scenie Dużej mamy „Ożenić się nie mogę” według Fredry, „Mayday”, który przeniesiemy tutaj, żeby zwiększyć ofertę dla publiczności, żeby mogła się zmieścić na naszej dużej widowni oraz komedię, którą wznawiamy w nowej obsadzie – „Okno na parlament” – mówi Jan Szurmiej, dyrektor artystyczny Teatru Polskiego we Wrocławiu.

Niektóre spektakle to klasyczne komedie, inne mają w sobie elementy współczesne, jak na przykład „Ożenić się nie mogę”.

Do 26 czerwca na Scenie Kameralnej i na Dużej Scenie im. Grzegorzewskiego gramy komedie z naszego repertuaru i przygotowaliśmy dla naszych widzów specjalną promocję. Przy zakupie dwóch biletów, trzeci bilet można kupić w cenie 10 zł – mówi Julia Wach z Teatru Polskiego we Wrocławiu.

Drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy was w imieniu załogi i aktorów Teatru Polskiego. Myślę, że nie pożałujecie, a ten przednówek letni będzie miłym czasem spędzonym w teatrze z repertuarem komediowych – mówi Jan Szurmiej, dyrektor artystyczny Teatru Polskiego we Wrocławiu.

Zobacz również

Saszetka z nasionami roślin pszczelego pożytku, a więc pożytecznych dla owadów zapylających wystarczy na zasianie nawet 4 metrów kwadratowych. Owady są nam niezbędne do życia i dlatego warto im pomóc, siejąc rośliny, z których będą mogły czerpać nektar i pyłki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy