Koncert Francis Tuan już w ten weekend!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Francis Tuan, a właściwie Fryderyk, to artysta, który posiada polsko-wietnamskie korzenie. O swojej muzyce mówi, że jest barwna, optymistyczna i pełna dobrej energii. Już w sobotę w klubie Łącznik odbędzie się koncert jego zespołu wraz z gośćmi.

– To jest połączenie świata Wietnamu i Polski, te światy rzadko się spotykają i między innymi to nastanie w tę sobotę na scenie – mówi Ajda, członkini zespołu Francis Tuan.

– Z perspektywy osób, które przychodzą na koncerty mówią nam, że ta muzyka daje im dużo radości. Jest to pogodna twórczość i w trudnych momentach podobno ta muzyka dodaje ludziom skrzydeł – podkreśla Francis Tuan, wokalista zespołu.

Francis gra z zespołem już wiele lat, muzyka, którą artyści wykonują sami nazywają mistycznym popem, jest to połączenie muzyki rozrywkowej z głębokim przesłaniem i nastrojem. Zespół jest zgrany.

– Gramy razem z Francisem już ponad 10 lat, to już jest taka współpraca długoletnia i bardzo dobrze nam się gra. W składzie jesteśmy już utarci – mówi Paweł Drygas, członek zespołu.

Sobotni koncert we Wrocławiu ma promować pierwszą płytę zespołu Let’s Pretend, tytuł jest przewrotny, a przekaz składanki jest prosty, żeby udawać, ale pozytywnie, że żyjemy w lepszym świecie i jesteśmy zawsze skłonni do zgody. Na koncercie na uczestników będą czekać słodkie atrakcje.

– My na okładce płyty pojawiamy się z watami cukrowymi. Postanowiliśmy do tego nawiązać i podczas koncertu dla pierwszych 50 osób mamy przygotowaną watę cukrową – dodaje Francis Tuan, wokalista zespołu.

Dodatkowo oprócz zespołu Francisa wystąpi duet Pola Chobot i Adam Baran. Wstęp na sobotni koncert w klubie łącznik obok czasoprzestrzeni jest biletowany.

 

Zobacz również

Saszetka z nasionami roślin pszczelego pożytku, a więc pożytecznych dla owadów zapylających wystarczy na zasianie nawet 4 metrów kwadratowych. Owady są nam niezbędne do życia i dlatego warto im pomóc, siejąc rośliny, z których będą mogły czerpać nektar i pyłki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy