Koncert osób z niepełnosprawnościami w Czasoprzestrzeni

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
W najbliższy czwartek, 13 stycznia, odbędzie się noworoczny koncert osób z niepełnosprawnościami, który między innymi ma na celu promować kampanię #KulturaBezBarier. Wydarzenie to jest organizowane przez fundację Eudajmonia i odbędzie się w Centrum Kultury Czasoprzestrzeń.

Na scenie będą występować nasi pracownicy fundacji, ale razem z osobami z niepełnosprawnościami, które wspieramy na co dzień w różnych naszych działaniach. Tak naprawdę do Czasoprzestrzeni przy ul. Tramwajowej przyjadą uczestnicy z całego Dolnego Śląska, nie tylko z Wrocławia – mówi Aleksandra Hnat, trener pracy osób z niepełnosprawnościami, fundacja Eudajmonia.

Podczas koncertu przez uczestników zostaną zaprezentowane różnego rodzaju świąteczne piosenki i kolędy. Wydarzenie to przede wszystkim ma celu zintegrować osoby z niepełnosprawnościami oraz wypromować gest pomagania sobie nawzajem nie tylko w okresie świąt.

Oprócz tego ma na celu wesprzeć akcję Muzyka Bez Barier. Dla nas też jest bardzo ważne to, aby zmotywować wszystkie osoby, które myślą, że z jakichś powodów nie mogą realizować swoich marzeń i rozwijać swoich talentów artystycznych, aby zdecydowały się i odważyły się wyjść do ludzi, pokazać się, bo naprawdę warto – zaznacza Aleksandra Hnat.

Przygotowania do koncertu trwają pełną parą. Uczestnicy aktywnie ćwiczą swoje występy na próbach. 

Będę śpiewać kolędę pod tytułem „Anioł pasterzom mówił”, bo generalnie lubię kolędy i teraz jeszcze jest taki okres świąteczny. Zawsze marzyłam o takim występie na prawdziwej scenie – mówi Agata, uczestniczka.

Jeżeli chodzi o koncert stacjonarnie to bardzo prosimy też o wcześniejszą rezerwację miejsc ze względu na obecną sytuacją związaną z pandemią. Natomiast na wstępie też tutaj zachęcamy do zakupienia biletu w formie cegiełki – dodaje Aleksandra Hnat, trener pracy osób z niepełnosprawnościami, fundacja Eudajmonia.

Chciałabym zachęcić państwo do udziału w tym koncercie stacjonarnie lub online. Koncert odbędzie się 13 stycznia o godzinie 17.00 w Zajezdni Dąbie Czasoprzestrzeń – zaprasza Agata, uczestniczka.

Szczegóły można znaleźć na stronie facebookowej fundacji Eudajmonia.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy