Koncert przebojów Krzysztofa Krawczyka w Kobierzycach

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Był nazywany królem polskiej estrady. Na scenie spędził większość swojego życia. 5 kwietnia obchodzimy pierwszą rocznicę śmierci Krzysztofa Krawczyka. Kobierzycki Ośrodek Kultury chce zorganizować specjalny koncert jego przebojów.

Koncert odbędzie się 3 kwietnia w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Adama Wójcika w Kobierzycach. Wejściówki są do odbioru w Kobierzyckim Ośrodku Kultury i oczywiście są bezpłatne. Teraz nie ma żadnych limitów, wynikających z obostrzeń także zapraszamy. Hala ma ponad 600 miejsc – mówi Ewelina Grabowska, Kobierzycki Ośrodek Kultury.

Wrocławianie na wieść o śmierci artysty nie kryli wzruszenia.

– Bardzo mi przykro, że zmarł, ale na pewno zostanie w pamięci jako dobry piosenkarz.

– Był to wielki twórca piosenek. Bardzo mi go szkoda, że umarł.

– Oglądałam jego recital, śpiewał tam z “Piaskiem” i z Edytą Bartosiewicz. Widziałam też, że świeciło się światło u ludzi do później nocy, dopóki ten recital się nie skończył. 

– Głos miał ładny, fajnie śpiewał. Tak, że szkoda go, na pewno. W wielu środowiskach pokazywał ludziom, że można osiągać wiele, rozwijając się w Polsce w czasach, kiedy pewne rzeczy jeszcze były ograniczone. Mnie osobiście imponował jego styl prezentowania się nawet trochę taki amerykański, w tam tych czasach miało to swoją refleksje wśród ludzi, którzy nie byli w stanie wyjechać za granicę – mówili wrocławianie w dniu śmierci artysty.

Na scenie pojawią się artyście znani z polskich programów talent show, a także z wrocławskich scen Teatru Capitol i Opery.

– Spotkamy Wojciecha Derenia, Damiana Szewczyka, Michała Bobera, Nikolę Wardę i Annę Szul. W tej chwili grają razem w projekcie „Parostatek”, który można było usłyszeć w Starym Klasztorze. Zebrał ich Marek Popów i tak zaczęła się ta muzyczna historia – podsumowuje Ewelina Grabowska, Kobierzycki Ośrodek Kultury.

Zobacz również

W godzinach popołudniowych na wysokości ulicy Ruskiej we Wrocławiu doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem motocyklisty, co spowodowało też utrudnienia w ruchu w centrum miasta. Dostaliśmy nagranie z miejsca zdarzenia od naszego widza na kontakt@echo24.tv. Zapytaliśmy wrocławską policję, jak doszło do tego zdarzenia.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy