Kongres Firm Rodzinnych. Gotowi na jutro?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Bezpieczeństwo cyfrowe, transformacja energetyczna i cyfrowa, optymalizacja procesów biznesowych - to tylko część tematów poruszanych podczas kolejnego już Kongresu Firm Rodzinnych. Wymiana cennych doświadczeń, nawiązywanie kontaktów, to zdaniem organizatorów, czyli Wyższej Szkoły Bankowej, klucz do budowania nowoczesnego biznesu.

Wyjątkowe wydarzenie, na które zapraszamy naszych gości już kolejny rok. Staje się to naszą tradycją. Wiele ciekawych firm rodzinnych ma okazję się spotkać, porozmawiać i wymienić doświadczeniami – mówi Agnieszka Ulman, WSB dział sprzedaży.

Tutaj faktycznie czuć tego polskiego duch przedsiębiorczego. My jako 35-osobowa firma informatyczna kwalifikujemy się do tych mniejszych, słuchamy jakie problemy mają większe firmy, jakie rozwiązania. Dla mnie jako współwłaściciela firmy zgoda.net jest to bardzo cenne – dodaje Wiktor Zgodziński, CEO zgoda.net.

Bardzo ważne wydarzenie także dla nas, kolejny raz bierzemy udział w kongresie. Jest to miejsce, gdzie wymieniamy się wiedzą, inspiracjami i pomysłami na przyszłość – dodaje Ewa Nowak-Iskra, dyrektor regionu BGK.

My także jesteśmy dużą firmą rodzinną. Lubimy dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Tylko to rozwija inne organizacje, siebie i kraj. To niesamowicie ważne, dzielenie się tym, co się osiągnęło – dodaje Jolanta Durasiewicz, prezes Zarządu Impel Business Solutions.

Tematem przewodnim tegorocznego Kongresu Firm Rodzinnych było „Gotowi na jutro”. Tego dotyczyły prelekcje i warsztaty. Zatem jaka jest firma gotowa na jutro?

Każda, która chce się rozwijać i z trudnych okresów czerpać wnioski. Mamy wspaniałe przykłady firm, które się nie poddały pandemii. Wręcz rozwinęły skrzydła. Chcieć to móc -mówi Agnieszka Ulman, WSB dział sprzedaży.

To są firmy, które nie boją się. Są otwarte, musi nastąpić zmiana mentalności managerów. Musimy się zmieniać i być otwarci na tę zmianę, która nadejdzie jutro. Na odważne próbowanie nowych technologii lub tego, co nieznane – dodaje Jolanta Durasiewicz, prezes Zarządu Impel Business Solutions.

Myślę, że bardzo wiele firm. Tu akurat było wiele firm, które zajmują się cyfryzacją, automatyzacją lub zieloną energią. Jest wiele trendów, na które trzeba zwrócić uwagę we własnych firmach – podsumowuje Ewa Nowak-Iskra, dyrektor regionu BGK.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy