Kowary: ekologiczny festyn to moc atrakcji dla każdego

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
W ramach projektu Zielono-Niebieskie Kowary 9 grudnia odbędzie się ekologiczny festyn.

Od godziny 10 do godziny 14, a tak naprawdę to pewnie do 15, będą kowarskie stragany. Kowarskie stragany są już tradycją w Kowarach. Było ich kilka edycji. W tej chwili robimy świąteczne — mówi Elżbieta Zakrzewska, burmistrz miasta Kowary.

Piknik odbędzie się przy muszli koncertowej przy ulicy Władysława II Jagiellończyka. 

Na pikniku rodzinnym czekają na państwa różnego rodzaju zabawy, koło fortuny, krzyżówki i wiele innych związanych z akcją ekologia”. Ekologia najważniejsza dla nas rzecz, jeżeli chodzi o przyszłość matki Ziemi. Ale również zapraszamy serdecznie na stragany — mówi Agnieszka Kolaszt, Wydział Rozwoju Urzędu Miasta Kowary.

Czekać będą konkursy i zabawy ekologiczne z nagrodami oraz występy muzyczne.

Będziemy mogli również w ramach jednych z działań dla dzieci nauczyć się, jak robić eko wianki, eko ozdoby świąteczne — mówi Agnieszka Kolaszt, Wydział Rozwoju Urzędu Miasta Kowary.

Będzie można porozmawiać o ekologii. Będą też produkty ekologiczne, produkty świąteczne. Będzie z Mikołajem, wesoło i przyjemnie. Zapraszamy wszystkich serdecznie — mówi Elżbieta Zakrzewska, burmistrz miasta Kowary.

Zobacz również

Sycowska młodzież jest bardzo zdolna, aktywnie się rozwija i próbuje między innymi budować karierę w różnych sportach. Ostatnio najzdolniejsi zostali wyróżnieni przez burmistrza miasta i gminy Syców, a niektórym poszczęściło się nawet dostać stypendium za osiągnięcia sportowe.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy