#Kulturalnastrefa online – dla każdego!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
#kulturalnastrefa to cykl spotkań, rozmów i koncertów w internecie, który ma promować dostęp do kultury w obliczu sytuacji związanej z koronawirusa.

Do tej pory odbyło się już ponad 20 spotkań, koncertów i rozmów m.in. z Andrzejem Piasecznym, Igorem Herbutem, Małgorzatą Ostrowską, a także Bovską.

Kryzys branży medialnej jest duży. Artyści z dnia na dzień stracili źródło dochodów. Główne miejsca sprzedaży płyt oraz książek zostały zamknięte. Premiery albumów, które miały się odbyć w marcu są przesuwane. 17 kwietnia odbyła się jednak premiera pierwszej solowej składanki Igora Herbuta pt. Chrust.

Kultura wskakuje nam sama do domu, a #kultularnastrefa zaprasza na facebooka agora muzyka. Wydawnictwo ma już kilka nowych propozycji na koncerty oraz spotkania z artystami, a także autorami książek. Więcej informacji można znaleźć na stronach wydawnictwa Agora. 

Zobacz również

Po katastrofie z 2022 roku Odra nadal jest w bardzo kiepskim stanie. Marszałek Sejmu Szymon Hołownia spotkał się dzisiaj ze środowiskiem proekologicznym Wrocławia, aby przedyskutować to, co można zrobić, aby poprawić stan jakości rzeki Odry oraz innych rzek w Polsce.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy