Kup Pani Książkę

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Kup Pani książkę, czyli charytatywny kiermasz książek w Kinie Nowe Horyzonty potrwa do poniedziałku. Kupując książkę, można wesprzeć podopiecznych Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na wakacyjne turnusy rehabilitacyjne dla podopiecznych fundacji. Ceny książek zaczynają się od pięciu złotych, wszystko zależy od ich stanu oraz popularności. Książki pochodzą od darczyńców i są zarówno nowe, jak i używane.

Mamy przeróżne gatunki. Od literatury kobiecej, poprzez fantasy, kryminały, książki podróżnicze, aż do bajek. Myślę, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – mówi Magdalena Zych, wolontatiusz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

Kwota zbiórek z akcji Kup Pan Książkę, które są już wspaniale wpisane w naszą tradycję, oscyluje wokół 20 tysięcy. To jest kwota, do której bardzo się przyzwyczailiśmy i nie może być absolutnie mniej. Na to liczymy – dodaje Magda Golnik z Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

Kup Pani książkę to akcja nawiązująca do Dnia Kobiet. Dwa razy w roku odbywa się kiermasz pod nazwą Kup Pan Książkę.

Przez te cztery dni jesteśmy miejscem, gdzie wrocławianie mogą nabyć książki, a przy okazji zrobić tak fantastyczny gest w stosunku do dzieciaków z hospicjum i po prostu zrobić coś fajnego – tłumaczy Patryk Straszak z Kina Nowe Horyzonty.

Kiermasz w każdej swojej edycji cieszy się sporym zainteresowaniem. Pomaganie łączy się tutaj z udanymi zakupami.

Bardzo dobry pomysł. Jeszcze się na nic nie zdecydowałam, przeglądam książki, ale są tu ciekawe pozycje.

– Kupić tanio książkę, pomóc komuś jak najbardziej dobry pomysł. Polecamy.

Oczywiście, że tak. Zawsze miło jest znaleźć dobre książki do czytania, a jednocześnie mieć poczucie, że pieniądze z tego celu zostaną przeznaczone na coś dobrego. To cieszy.

Kolejny kiermasz charytywny Kup Pan Książkę odbędzie się za kilka miesięcy.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy