Lato na Pergoli 2024. Skorzystaj z atrakcji za darmo

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Znajdujemy się na wrocławskiej Pergoli, jednym z najbardziej znanych i lubianych przez mieszkańców oraz turystów miejsc we Wrocławiu. Cieszy się ona popularnością, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, bo można tutaj przyjechać i miło spędzić czas. Aktualnie, w ramach Lata na Pergoli, można za darmo skorzystać z różnych zajęć, warsztatów i innych atrakcji.

W najbliższy piątek 12 lipca o godzinie 19.00 odbędzie koncert między innymi koncert Łukasza Dembińskiego na handpan.

Handpan to nietypowy instrument, który wygląda jak odwrócona miska. Nasza sala wielofunkcyjna na ten weekend zamieni się w największy we Wrocławiu game room. Tak że zapraszamy wszystkich miłośników planszówek, zarówno tych najmłodszych, jak i trochę starszych — mówi  Tomasz Myszko-Wolski z Hali Stulecia.

Rytm Lata na Pergoli wyznacza również fontanna multimedialna.

W piątki i w każdą sobotę zapraszamy na pokazy specjalne. Do tego w piątki jest zumba, a w soboty joga. Zajęcia sportowe odbywają się każdą niedzielę na samej Pergoli oraz liczni partnerzy, którzy są z nami w tym projekcie, jak Nowe Horyzonty, Wrocławska Wytwórnia Filmów Fabularnych, Partynice i cała masa najlepszych w tym mieście, którzy postanowili być w tym roku na wakacjach na Pergoli — dodaje Tomasz Myszko-Wolski.

Mam tutaj syna, który brał udział w półkolonie w Hali Stulecia, na warsztatach architektonicznych. Chodził też na zajęcia co sobotę i szczerze mówiąc, od tamtej pory często tu przychodzimy.

Pracuję w Hali Stulecia i uwielbiam tą piękną okoliczną przyrodę, która jest tutaj. 

Przepięknie jest, naprawdę. Jesteśmy z Wałbrzycha, specjalnie przyjechaliśmy dzisiaj do lekarza i przy okazji zwiedzamy Wrocław. Dzieciakom bardzo podoba się fontanna. Szkoda, że jest jasno, bo ona jest multimedialna, więc fajnie by było zobaczyć ją w pełnej okazałości — podzielili się odwiedzający.

Wrocławska Pergola przyciąga uwagę zwiedzających między innymi ze względu na:

 – Chłód, widok, fontanna, a dalej jeszcze będziemy zwiedzać Ogród Japoński i inne atrakcje, które są tutaj — mówi odwiedzająca. 

Wydarzenia w ramach Lata na Pergoli będą się odbywać aż do końca sierpnia. 

-Tak naprawdę każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie. Program jest bardzo bogaty i zmienia się z tygodnia na tydzień, dlatego zachęcam do sprawdzenia szczegółów na naszej stronie https://halastulecia.pl – podkreśla Tomasz Myszko-Wolski.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy