Lato w Kobierzycach

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
„Akcja Lato” tym razem w wersji online. Pandemia nie powstrzymała Kobierzyckiego Ośrodka Kultury w przygotowywaniu atrakcji dla najmłodszych.

Kobierzycki Ośrodek Kultury każdego roku przygotowywał półkolonie dla najmłodszych mieszkańców miasta. W tym roku wyjątkowo większość atrakcji odbędzie się online.

Jak wszyscy wiedzą, z powodu pandemii nie mieliśmy możliwości przeprowadzenia akcji w normalny sposób. Co roku przyjmowaliśmy dzieci na tzw. półkolonie, które cieszyły się ogromnym powodzeniem — tłumaczy Maria Bokun, dyrektorka Kobierzyckiego Ośrodka Kultury.

Na tegoroczną „Akcję lato” w Kobierzycach będą składały się między innymi zajęcia ceramiczne, chemiczne i taneczne, które rozbudzą kreatywność wśród najmłodszych mieszkańców.

Na cztery dni przed samą akcją zamieścimy informacje o niezbędnych produktach czy rzeczach potrzebnych do tego, aby wykonywać konkretne zajęcia razem z instruktorem — dodaje Maria Bokun

Jednymi z zajęć organizowanych w ramach „Akcji lato” będą filmiki o tematyce kulinarnej, które poprowadzi Magdalena Lachtera z synem Olkiem.

Czujemy się jak w domu, jak gdybyśmy sami przygotowywali te posiłki w naszej kuchni — mówi Magdalena Lachtera.

Bardzo pewnie czuję się przed kamerą nagrywając filmiki z mamą — dodaje syn kobiety, Olek.

Filmiki z zajęciami będą regularnie publikowane już od 27 lipca na stronie internetowej Kobierzyckiego Ośrodka Kultury.

Zobacz również

Saszetka z nasionami roślin pszczelego pożytku, a więc pożytecznych dla owadów zapylających wystarczy na zasianie nawet 4 metrów kwadratowych. Owady są nam niezbędne do życia i dlatego warto im pomóc, siejąc rośliny, z których będą mogły czerpać nektar i pyłki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy