Lodowiska we Wrocławiu. Co w ofercie?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Wrocławskie lodowiska cieszą się coraz większą popularnością. Wypad na łyżwy to zabawa połączona z rekreacją. Okres zimowy nie musi oznaczać domowego lenistwa. Sprawdziliśmy, jakie atrakcje czekają na wszystkich, którzy postanowią spróbować łyżwiarstwa na lodowiskach we Wrocławiu.

Nauka jazdy na łyżwach. Co oferują wrocławskie lodowiska?

Wrocławianie coraz chętnie korzystają z lodowisk w całym mieście. Choć jazdy na łyżwach trzeba się nauczyć, tak jak jazdy na rowerze, to już na miejscu można bez problemu otrzymać potrzebna pomoc.

Uczymy dzieci od małego. Od poniedziałku do piątku, od rana do popołudnia odbywają się lekcje łyżwiarskie w ramach zajęć wychowania fizycznego. Potem szkolimy także starszych. Nasze lodowiska są otwarte dla każdego – mówi Maciej Moczko z WCT Spartan.

Wrocławianie i dolnoślązacy na lodowiskach i nie tylko

Dolnoślązacy ferie zimowe rozpoczną jako ostatni – 10 lutego. Mimo to, warto już teraz zorganizować najmłodszym ten zimowy czas. 

– Dla dzieci zorganizlwoaliśmy dwie półkolonie. Przy ul. Spiskej kolonia tenisowo-łyżwiarska, a przy ul. Wejherowskiej pływacko-łyżwiarska. Tam dzieci będą pod fachową opieką – dodaje Moczko.

Wrocławianie zapytani o potrzebę lodowiska całorocznego w stolicy Dolnego Śląska, byli niemalże jednogłośni – taka ślizgawka musi powstać. Wrocławskie lodowiska będą otwarte do końca marca.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy