Loteria fantowa w Jelczu Laskowicach. Zaszczep się!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
W Jelczu-Laskowicach, w związku z otrzymaniem środków od Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkie na promocję szczepień, miasto i gmina organizuje lokalną loterię fantową. Do wygrania są między innymi rowery, tablety i wiele innych upominków.

W Jelczu-Laskowicach ponad połowa mieszkańców gminy jest już w pełni zaszczepiona.

– Mamy 12 300 zaszczepionych pierwszą dawką, to około 53 proc. mieszkańców, a w pełni zaszczepionych jest 11 800, to 51 proc. mieszkańców naszej gminy – mówi Dariusz Koprowski, sekretarz miasta i gminy Jelcz-Laskowice.

Nadal jest to za mało, aby mówić o odporności zbiorowej, dlatego zorganizowano loterię fantową.

– Udział jest bardzo prosty, wystarczy odebrać w Centrum Sportu i Rekreacji kupon za symboliczną złotówkę, wypełnić go i warunkiem odebrania nagrody jest pełne zaszczepienie, poświadczone unijnym certyfikatem. Przystępując do loterii, nie trzeba być osobą zaszczepioną, można to zrobić w trakcie i czekać na swój szczęśliwy los – podkreśla Ksawery Piśniak, inspektor ds. promocji miasta i gminy Jelcz-Laskowice.

Jeżeli mieszkańcy nie mogą dojechać do Centrum Sportu i Rekreacji, to pracownicy urzędu dostarczą go bezpośrednio do domu.

– Wyszliśmy również do osób z niepełnosprawnościami lub do osób starszych powyżej 65. roku życia, dzięki lokalnemu programu wsparcia, taki kupon będzie dostarczony. Wystarczy zadzwonić pod numer 884 808 082 – dodaje Dariusz Koprowski.

Loteria fantowa rozpocznie się 10 września, a zakończy 30 października.

Motywacją, którą przygotowała gmina są nagrody: rowery, irobot, tablety, telefony i wiele innych. Zachęcamy do wejścia na stronę www.jelcz-laskowice.pl – dodaje Ksawery Piśniak.

– Chciałbym zachęcić wszystkich do zaszczepienia się, dla dobra siebie i swoich bliskich – mówi Dariusz Koprowski.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy