Loteria Pitowa w Czernicy rozstrzygnięta

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Tutaj mieszkam, tutaj się rozliczam. Piąta edycja Loterii Pitowej w gminie Czernica wyłoniła laureatów, którzy podatkami wspierają gminę. A wójt Włodzimierz Chlebosz nagrodził zwycięzców.

Bardzo się cieszę z głównej wygranej. Biorę udział w tej loterii od trzech albo czterech lat, tym bardziej się cieszę – mówi Grzegorz Rembikowski, zwycięzca loterii. 

Aby wziąć w niej udział w corocznej loterii trzeba mieszkać na terenie gminy i właśnie tam rozliczyć się z podatku. Następnie wypełnić formularz na stronie lub osobiście w urzędzie gminy. Pierwsza edycja loterii pitowej odbyła się pięć lat temu i z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem.

Padł rekord, 503 zgłoszenia. To świadczy o tym, że jest zainteresowanie. To też jest budujące, że wygrywają osoby, które mieszkają tu od wielu lat, ale także te, które niedawno się tu sprowadziły – przyznaje Włodzimierz Chlebosz, Wójt gminy Czernica. 

Przeprowadziłem się do Dobrzykowic rok temu z Warszawy. Od razu chciałem się tutaj rozliczać, bo solidaryzuje się z tym miejscem. Podczas wycieczki z rodziną zobaczyliśmy wielki baner, żona mnie namówiła na wypełnienie zgłoszenia – podsumowuje Marcin Idziak, laureat konkursu. 

W loterii można było wygrać między innymi telewizor, robota kuchennego, a także oczyszczacz powietrza. Łączna wartość nagród to blisko 15 tysięcy złotych.

Zobacz również

Saszetka z nasionami roślin pszczelego pożytku, a więc pożytecznych dla owadów zapylających wystarczy na zasianie nawet 4 metrów kwadratowych. Owady są nam niezbędne do życia i dlatego warto im pomóc, siejąc rośliny, z których będą mogły czerpać nektar i pyłki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy