Lotnisko we Wrocławiu wznawia loty (zasady)

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Od 1 czerwca lotnisko we Wrocławiu wznowi swoją działalność. Zrealizowane zostaną pierwsze połączenia z Wrocławia do Warszawy, które odbywać się będą dwa razy dziennie.

Dla bezpieczeństwa i komfortu pasażerów na pokładzie samolotów, a także na samym lotnisku we Wrocławiu będą obowiązywały specjalne zasady bezpieczeństwa. Celem obsługi będzie, jak najszybsze przeprowadzenie pasażera przez lotnisko.

Najprawdopodobniej w pierwsze fazie będzie otwarte jedno wejście do terminala. Przejście tamtędy będzie monitorowane przez cały odcinek aż do do kontroli bezpieczeństwa lub odprawy.

Przy wejściu do samolotu, może być po raz kolejny sprawdzana temperatura pasażerów. Dyrekcja lotniska zapewnie, że wszystkie formalności związane z lotem będzie można załatwić przez internet. Wrocławianie i nie tylko stęsknili się za podróżami, podkreślają, że samolot jest bardzo ważnym środkiem transportu.

Od 1 czerwca na terenie lotniska także będą czynne niektóre sklepy i punkty gastronomiczne. Kwarantanna obecnie paraliżuje ruch międzynarodowy i latać za granicę nie można. Wrocławskie Lotnisko przewiduje, że już od lipca zostaną wznowione loty poza Polskę.

Najnowsze wiadomości

Najnowsze programy