Loty z Wrocławia na Warmię i Mazury. Bilety w sprzedaży

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Samolotem z Wrocławia na Warmię i Mazury? Już w lipcu stanie się to możliwe. Kierunek Olsztyn - Mazury jest to nowość, którą wprowadził Port Lotniczy Wrocław w swoim letnim rozkładzie. Taka propozycja może okazać się szczególnie atrakcyjna dla tych, którzy planują spędzić wakacje w kraju.

To jest już kolejne po Warszawie i Gdańsku połączenie krajowe, które będzie oferowane z wylotem z Wrocławia. Doświadczenia sezonu letniego z ubiegłego roku, również dotkniętego pandemią, wskazują na wzrost popularności wypoczynku wakacyjnego w kraju i myślę, że to jest odpowiedź linii lotniczych na to zapotrzebowanie – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego.

Bilety już są w systemach rezerwacyjnych i są dostępne w sprzedaży. Natomiast loty wystartują od 2 lipca i będą realizowane w piątki oraz poniedziałki.

Jest to połączenie, które będzie bardzo wygodne zarówno do takiego pobytu weekendowego albo do planowania wypoczynku dłuższego tydzień, dwa tygodnie, 10 dni – dodaje Dariusz Kuś

Nowe połączenie ma również umożliwić mieszkańcom Mazur odwiedzanie Dolnego Śląska.

Wierzymy, że to połączenie, będzie również wykorzystywane przez mieszkańców Warmii i Mazur w przylotach do Wrocławia czy w przylotach na Dolny Śląsk, w nasze góry, jesteśmy turystycznie też bardzo atrakcyjnym regionem – podkreśla Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego.

Chociaż obecny lockdown zamknął wszystkich w domach, to jednak istnieje szansa, na to że na początku  czerwca nastąpi odmrożenie turystyki, co umożliwi wyjazdy wakacyjne.

Odbudowa trendów turystycznych w miesiącach, może już maj, a na pewno czerwiec, będzie łatwiejsza. Bo może uda się stłumić pandemię w tych najbliższych tygodniach do takiego stopnia, że podróżowanie w czerwcu i lipcu już nie będzie wiązało z nadmiernym ryzykiem – mówi Dariusz Kuś.

Wszystkie informacje związane z nowym kierunkiem znajdują się na stronie wrocławskiego lotniska airport.wroclaw.pl

Zobacz również

Wakacje to odpoczynek, jednak całe dwa miesiące bez szkoły to dużo czasu, z którym czasem nie wiadomo, co zrobić. Tutaj naprzeciw wychodzi Kobierzycki Ośrodek Sportu i Rekreacji ze swoimi sportowymi, letnimi półkoloniami.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy