Magiera: Ten sezon Śląska Wrocław nie jest jeszcze stracony! Mamy duże ambicje

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Na Stadionie Wrocław został zaprezentowany nowy trener Śląska Wrocław, Jacek Magiera. 44-latek to były szkoleniowiec reprezentacji Polski do lat 19, a także Legii Warszawa. Kontrakt został podpisany na dwa lata.

Czy się stęskniłem? Tak! Stęskniłem się za pracą w klubie, ale bardzo sobie cenię to, że przez ostatnie trzy lata miałem zaszczyt być trenerem reprezentacji Polski podczas finałów mistrzostw świata do lat 20, a także kształtować najlepszych polskich piłkarzy do lat 19 – mówi Jacek Magiera, nowy trener Śląska Wrocław.

Teraz nowy szkoleniowiec jest na etapie obserwacji zespołu, poznaje szatnie i zawodników. Jak sam mówi, preferuje ofensywny styl gry. Eksperci podkreślają, że to odpowiednia osoba na to miejsce.

Jacek Magiera to trener, który może dużo wnieść do zespołu Śląska Wrocław. Znany jest z tego, że lubi wprowadzać młodych zawodników. Jest to coś czego brakowało za czasów trenera Lavički – podkreśla Jakub Luberda, redakcja ŚląskNet.

Śląsk Wrocław obecnie zajmuje siódme miejsce w tabeli Ekstraklasy. Dwa ostatnie spotkania WKS zremisował.

Nie patrzymy na to, co było za nami. Koncentrujmy się na tym, co jest przed nami – zaznacza Jacek Magiera.

Do podium ligowej tabeli Trójkolorowi tracą siedem punktów. Do końca sezonu pozostało osiem kolejek.

Patrząc na tabelę, możemy sobie sami odpowiedzieć, o co jeszcze w tym sezonie może grać jeszcze Śląsk Wrocław. To nie jest stracony sezon, to zależy od zawodników i od kadry – na którym miejscu zakończymy sezon. Jesteśmy ambitnymi osobami – mówi Jacek Magiera.

Magiera podkreśla, że obecnie nie ma czasu na przegląd kadr i eksperymenty, aby dać szansę gry młodym zawodnikom. Będą grali najlepsi.

Ważne jest to, aby dotrzeć do piłkarzy i ich świadomości, aby pracowali nad swoimi deficytami, aby mogli się stać lepszymi zawodnikami – dodaje nowy trener Śląska Wrocław, Jacek Magiera.

Nowy trener nie widzi potrzeby zmiany kapitana. Teraz najważniejszy będzie pierwszy mecz pod wodzą Jacka Magiery. 5 kwietnia w spotkaniu z Jagiellonią Białystok nowy szkoleniowiec zadebiutuje.

Zobacz również

Ćwiczenie umysłu przy użyciu różnego typu kreatywnych zadań powoduje, że mózg później się starzeje, a dzięki temu dłużej można zachować młodość. Klub seniora zawsze młodzi, na psim polu w starej piekarni miał zajęcia z treningu umysłu, ale tutaj odbywają się także ćwiczenia z ceramiki. zajęcia plastyczne, a także z haftu krzyżykowego.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy