Mała gastronomia i nowe toalety przy Odrze

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
We Wrocławiu przy bulwarze Dunikowskiego stanęły dwa nowe pawilony. Są to miejsca, w których będzie można napić się kawy, a także skorzystać z toalety.

Na bulwarze Dunikowskiego stanęły dwa pawilony gastronomiczne – jeden bliżej Hali Targowej i mostu Piaskowego, a drugi w głębi bulwaru w okolicy Wzgórza Polskiego. Mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska są pozytywnie zaskoczeni pomysłem, a także cieszą się, że projekt już wkrótce będzie dla wszystkich dostępny.

Przetarg wybudowy pawilonów wygrał Marcin Mielczarek, który prowadzi letnie bary Forma Płynna i Prosto z Mostu. Na razie planowana oferta gastronomiczna tego miejsca nie jest znana. Pawilony mają działać przez cały rok.

Nowe miejsca na bulwarze Dunikowskiego mają być otwarte dla mieszkańców lada moment na przełomie czerwca i lipca.

Zobacz również

Opera Wrocławska podsumowała upływający sezon artystyczny 2023/2024. W tym czasie Operę Wrocławską odwiedziło ponad 100 tys. osób, wystawiono 177 spektakli, w tym 5 premier. Przypomnijmy, że upływający sezon artystyczny rozpoczął się 1 października 2023 roku od premiery „Czarodziejskiego fletu w Breslau” Mozart’a. Później też mieliśmy okazję zobaczyć na deskach Opery Wrocławskiej między innymi „Włoszkę w Algierze”, czy też „Rycerskość Wieśniaczą” i „Pajaców”. Nie zabrakło także innych znanych tytułów.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy