Marek Krajewski w Czernicy

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Gminna Biblioteka Publiczna w Czernicy przygotowała gratkę dla wszystkich czytelników. Już 6 listopada odbędzie się tam spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim.

Marek Krajewski to znany polski pisarz, autor serii kryminałów o Eberhardzie Mocku – pracowniku wrocławskiego Prezydium Policji. W najbliższy piątek (6 listopada), autor kryminałów odwiedzi Gminną Bibliotekę Publiczną w Czernicy, gdzie opowie o swojej najnowszej książce. 

Marek Krajewski był obecny w Czernicy już w 2016 roku. Myślę, że teraz mnóstwo czytelników wyczekuje kolejnego spotkania, szczególnie że jego nowa książka jest zaskakująca i bogata w nowe wątki — mówi Arkadiusz Burek mieszkaniec Gminy Czernica.

Powiem tylko, że Mock przechodzi przemianę, więc warto do książki zajrzeć zarówno przed, jak i po spotkaniu — dodaje Małgorzata Ligarska, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Czernicy.

Spotkanie poprowadzi Arkadiusz Burek, mieszkaniec Gminy Czernica – a prywatnie fan kryminałów Marka Krajewskiego. Swoją przygodę z książkami rozpoczął właśnie od wypożyczenia „Mocka” z Gminnej Biblioteki Publicznej w Czernicy.

To on naoliwił mnie książkowo. Pamiętam, że kiedyś nie miałem w ogóle czasu na książki, a od kiedy rozpocząłem swoją przygodę z kryminałami Marka Krajewskiego, bywa że w roku czytam ich około 50. Pan Marek zaraził mnie tą miłością do czytelnictwa — opowiada Arkadiusz Burek

Spotkanie z Markiem Krajewskim odbędzie się online poprzez media społecznościowe Gminnej Biblioteki Publicznej w Czernicy. Czytelnicy, którzy chcieliby kupić najnowszą książkę pisarza z autografem, mogą zgłaszać się wcześniej z taką prośbą do biblioteki.