Meleksem po zoo

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
ZOO Wrocław rozszerza swoje usługi. Już niedługo na terenie ogrodu będzie można poruszać się meleksem.

ZOO Wrocław cały czas się rozwija. Oprócz inwestycji i modernizacji obiektów oraz nowych zwierząt, pojawiają się kolejne atrakcje dla zwiedzających, które mają zachęcić do odwiedzenia ogrodu zoologicznego. To między innymi zwiedzanie z edukatorem, pokazowe karmienia oraz oglądanie zoo od kuchni. Od 14 września dochodzi jednak kolejna atrakcja — jazda meleksem z przewodnikiem.

Zainspirowało nas zainteresowanie naszych odwiedzających, w trakcie kiedy my sami – jako pracownicy, poruszamy się po naszym terenie meleksami. Postanowiliśmy więc dorzucić do pakietu usługę zwiedzania meleksem naszego ogrodu — tłumaczy Agnieszka Korzeniowska, Dyrektor ds. Marketingu ZOO Wrocław.

Na wycieczkę meleksem można umawiać się od poniedziałku do piątku. Przejazd będzie rozpoczynał się od godziny 9:15, kiedy w zoo jest mniejszy ruch. Jak będą wyglądały same trasy zwiedzania?

Planujemy jedna trasę, ale może ona ulegać modyfikacji, dlatego na początku będziemy zawsze pytać gości, czy mają jakieś specjalne życzenia, czy zdają się na nas. Trasa będzie obejmować cały ogród zoologiczny i kończyć się przy Afrykarium — mówi Monika Bielec, Starszy Specjalista ds. Edukacji w ZOO Wrocław.

Ze względu na bezpieczeństwo zwiedzających oraz zasady reżimu sanitarnego, meleksy będą każdorazowo dezynfekowane. To jednak nie jedyna forma ochrony i zapobiegania przed koronawirusem.

Osoby, które będą jeździły meleksem będą musiały zdezynfekować dłonie i nosić maseczki — dodaje Agnieszka Korzeniowska.

Na pierwszą przejażdżkę meleksem wraz z przewodnikiem, zoo zaprasza 14 września. Ogród zoologiczny zachęca do wcześniejszej rezerwacji usługi. Koszt godzinnej wycieczki to 150 zł plus bilet do zoo.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy