Milion za życie dziecka

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Mia, tak jak każde dziecko w jej wieku, powinna chodzić do szkoły i spędzać czas z rówieśnikami. Tymczasem czeka w Przylądku Nadziei na to, aż jej rodzice zgromadzą pieniądze potrzebne na jej leczenie.

Mia ma dopiero 7 lat, a już kolejny raz staje do walki z białaczką. Tym razem choroba jest jednak znacznie silniejsza. Komórki zmutowały i zaatakowały ośrodkowy układ nerwowy. 

Mia już trzeci raz mierzy się z białaczką. Już dwa razy wydawało się, że udało się jej pokonać nowotwór. Niestety za każdym razem przeciwnik okazuje się być silniejszy i udaje mu się wrócić — tłumaczy Bartłomiej Dwornik z Fundacji Na Ratunek Dzieciom Z Chorobą Nowotworową. 

Jest jednak nadzieja na to, że dziewczynka wyzdrowieje. Do tego potrzeba jednak 1.4 miliona złotych.

Jedyną szansą na uratowanie jej jest metoda leczenia CAR-T — dodaje lekarz z kliniki Przylądek Nadziei, prof. Krzysztof Kałwak.

Terapię CAR-T przeszedł już Olek, którego bliskim udało się zgromadzić potrzebną do leczenia kwotę, dzięki czemu chłopiec żyje. Teraz rodzina i znajomi Olka pomagają Mii uzbierać potrzebne pieniądze.

Do końca zbiórki pozostał jednak lekko ponad tydzień, a wciąż brakuje połowy niezbędnej kwoty. Swoją cegiełkę można dołożyć poprzez stronę siepomaga/mia-szuber. Każda złotówka przybliża Mię do leczenia ostatniej szansy.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy