Miłość na czterech kółkach

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Klasyczne, nowoczesne, szybkie i bardzo głośne. Miłośnicy czterech kół mogli nacieszyć oczy niezwykłymi samochodami, a wszystko to w jednym miejscu.

Idea wydarzenia jest bardzo prosta. Ten event tak samo jak klub Gentelman’s Rally, zrzesza pasjonatów motoryzacji – małej, dużej, klasycznej, nowoczesnej. Mamy tutaj tak naprawdę bardzo dużo modeli. Silniki od 2 litrów, nawet poniżej 2 litrów do 6.2 lub 6.3 litra – mówi Maciej Mora z klubu Gentelman’s Rally.

Miłość do czterech kół często rodzi się już w dzieciństwie. Jakub Kostrzewski swojego Chevroletta 3100 wyprodukowanego w 1951 roku sprowadził ze Stanów Zjednoczonych. O wszystkim zadecydował jeden szczegół.

Ten grill – kiedyś dawno temu zobaczyłem właśnie auto z takim grillem. Bardzo mi się podoba. Projekt Złomek, tak go nazwaliśmy z żoną. Pseudonim Morda. Samochód wygląda z zewnątrz tak, jak był kupiony w Stanach Zjednoczonych. To nie jest żadna farba lub specjalnie postarzane. To jest rzeczywista rdza. Została specjalnie zakonserwowana, żeby nic się dalej nie działo – mówi Jakub Kostrzewski, miłośnik starych samochodów.

Podczas spotu nie zabrakło również motoryzacyjnych perełek takich jak Mustangi, Porshe lub Tesla. Właściciele chętnie pokazali, jak głośne są ich samochody.

Kochamy samochody za ich dźwięk, prezencję, za to, że są komfortowe i dają wygodę w przemieszczaniu się między punktami A i B. Dają też prestiż i poczucie wyjątkowości, szczególnie te auta, które są na spocie – dodaje Maciej Mora z klubu Gentelman’s Rally.

Klub Gentelman’s Rally zrzesza ludzi z pasją do motoryzacji. Oprócz spotu organizują także różnego rodzaju rajdu. Na ten rok zaplanowane zostało jeszcze kilka eventów.