„Mimo pandemii nie było źle” – wrocławianie podsumowują 2021 rok

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Koniec roku to czas podsumowań i ocen tego, co udało nam się zrobić i osiągnąć w mijających miesiącach. Postanowiliśmy zapytać mieszkańców Wrocławia, jaki był dla nich ten rok. Okazuje się, że pod wieloma względami lepszy niż 2020.

Był cudowny. Dlatego, że jesteśmy razem przez cały ten rok i on jest moim największym szczęściem.

Dla mnie był w porządku. Zamknęłam się w małej wiosce, tam zupełnie inaczej życie się toczy. Luzik, naprawdę. Nie mam na co narzekać.

Zaskakujący na pewno, dużo lepszy niż 2020. Wróciliśmy na uczelnie i super było spotkać się w końcu z ludźmi. To jest nasz drugi rok studiów, pierwszy był cały przesiedziany w domu na zdalnych. Tak że fajnie było wrócić i w sumie myślę, że wszystko się udało, to co chciałyśmy zrealizować.

Bardzo podobnie oceniam ten rok. Było dużo wyjazdów, powrót na uczelnie. Więc myślę, że był udany.

Był korzystny, dlatego, że udało mi się zrealizować wszystko to co chciałem, wszystkie zamierzenia zostały spełnione. Tak że uważam ten rok za pozytywny.

Ogólnie dużo się działo, ten wirus. Zresztą tak jak w zeszłym roku. Pandemia pokrzyżowała plany, ale pod koniec już było lepiej.

Pomimo pandemii uważam, że w miarę możliwości wszystko idzie dobrze. Bo nie da się cudów zrobić w tej sytuacji, tak jak i na całym świecie, ale nie narzekamy. Uważamy w rodzinie, że jest w porządku – podsumowują wrocławianie.

Od podsumowań przechodzimy do życzeń. Zapytaliśmy wrocławian również o to, czego życzą sobie i innym w nadchodzącym roku.

Szczęścia, zdrowia i żeby każdy znalazł swoją miłość.

Może więcej spokoju. Patrząc realistycznie, żeby nie był gorszy niż poprzedni, a jeżeli będzie lepszy to już będzie bonus.

Na pewno dużo szczęścia i żeby było lepiej niż w tym.

Chyba takiej prawdziwej tolerancji. Nie takiej, że krzyczy się o tolerancji, w brzydki sposób wyrażając swoją opinię o innych. Wszystkiego dobrego.

Wszystkiego najlepszego, aby wszystkie życzenia były spełnione.

Na pewno zdrowia, żeby dalej móc chodzić na uczelnie, podróżować, wychodzić z domu.

Żeby móc podróżować i żeby pandemia trochę się uspokoiła, żebyśmy w końcu mogli wrócić do normalnego życia.

Podstawowe słowo to zdrowie, dużo zdrowia wszystkim. Bo jak będzie zdrowie to wszystko będzie.

Zdecydowanie zdrowia i końca pandemii. Wszystkiego dobrego.

Myślę, że zdrowia, zdrowia, jeszcze raz zdrowia, i spokoju. Bo chyba wszystkim nam się należy trochę spokoju, żebyśmy troszkę spauzowali i odpoczęli.

Żeby zrobiło się lepiej, normalniej.

Zdrowia! Jestem lekarzem, tak że wiem, jak bardzo to jest potrzebne, i widzę, jak to wygląda w szpitalach. Przede wszystkim zdrowia, o wszystko inne już można samemu powalczyć.

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia – bo to jest najważniejsze. Reszta to są rzeczy, które dzisiaj są, a jutro nie ma.

Zdrowia, a cała reszta uważam, że przyjdzie – życzą sobie i innym wrocławianie.

Jako redakcja telewizji Echo24 też chcielibyśmy życzyć państwu dużo zdrowia i aby nadchodzący 2022 rok był lepszy dla każdego z nas.

Zobacz również

Zamek Piastowski w Jaworze jest miejscem, które przez sporą część swojej historii pełniło funkcję więzienia, zarówno nazistowskiego, jak i komunistycznego. Jednak pod koniec lat 80. artystyczne środowiska zaczęły wykorzystywać jego przestrzeń do twórczości artystycznej. Obecnie jest to miejsce alternatywnej sztuki i muzyki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy