Młodzieżowa debata prezydencka z kandydatami na prezydenta Wrocławia na UWr

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Młodzieżowy Sejmik Województwa Dolnośląskiego, Wydziałowa Rada Samorządu Studencki Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego we współpracy z Telewizją Echo24 zapraszają na młodzieżową debatę prezydencką kandydatów na prezydenta Wrocławia. Debata odbędzie się w następny wtorek 26 marca o godzinie 17:30 w budynku D.

– Przede wszystkim zainteresować osoby młode kwestiami wyborów samorządowych, bo jak wiemy we Wrocławiu mamy wielu studentów, wiele tysięcy osób, które jednak nie są tutaj zameldowane, zazwyczaj tutaj nie głosują i nie chcielibyśmy, żeby przepadła im możliwość głosowania czy żeby nie miały informacji o tym, kto kandyduje w mieście, w którym jednak spędzają znaczną część swojego czasu. Dlatego też wpadliśmy na pomysł tego, żeby przedstawić tych kandydatów jak najbliżej młodym. Szczególnie, żeby mogli odpowiedzieć na pomysły i na problemy osób młodych – mówi Jakub Szczygieł, przewodniczący Samorządu Studentów WPAIE UWr.

Zaproszenie otrzymali wszyscy zarejestrowani kandydaci na prezydenta Wrocławia. Udział potwierdzili Łukasz Kasztelowicz, kandydat PiSu, Robert Grzechnik, kandydat Konfederacji, Jerzy Michalak, kandydat Bezpartyjnych Samorządowców oraz Grzegorz Prigan kandydat komitetu wyborczego Wrocławianie dla Wrocławian. Za Izabelę Bodnar z Trzeciej Drogi pojawi się Wioletta Susmanek. Ze względu na inne obowiązki nie będzie zaś prezydenta Jacka Sutryka.

– Na początku każdy z organizatorów przedstawi po jednym pytaniu. To znaczy będą trzy pytania, które będą skierowane do wszystkich kandydatów, a następnie oddamy głos naszej publiczności, którą serdecznie zapraszamy – mówi Jakub Szczygieł, przewodniczący Samorządu Studentów WPAIE UWr.

Wstęp na debatę jest wolny.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy