Monatik, Kvartal 95, Pianoboy – ukraińskie gwiazdy w CHZ

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Nikt nie przypuszczał, że do tej tragedii w ogóle dojdzie, a teraz nikt nie wie, kiedy ta wojna się skończy. Jedno jest pewne - w wyniku napaści Rosji na Ukrainę uchodźcy potrzebują pomocy, dlatego CHZ organizuje koncert charytatywny.

Koncert odbędzie się 12 czerwca, w najbliższą niedzielę – Life Will Win – chodzi o to, żeby przyjść na koncert, wesprzeć tę ideę i wziąć udział we wsparciu charytatywnym. Koncert jest co prawda darmowy, ale będzie zbiórka na wsparcie Ukrainy. Na placu przed CHZ budowana jest scena. Przygotowujemy się jak widać do koncertu. Wszystko zapinamy na ostatni guzik. Tu będą sensacyjni wykonawcy. Mamy zespół Monatik, Oleg Skrypka, Zlata Ognevich, Wellboy, Pianoboy, a przede wszystkim wystąpi Kvartal 95. To jest ten sam zespół kabaretowy, w którym swego czasu występował prezydent Ukrainy Wolodymyr Zełenski i uwaga uwaga – będziemy próbowali się połączyć z panem prezydentem. Być może pan prezydent przemówi do nas na koncercie, więc zapraszamy serdecznie. Ten koncert jest adresowany do gości z Ukrainy i będzie nam miło, jak będziemy mogli ich tu zobaczyć – mówi Juliusz Woźny, Centrum Historii Zajezdnia. 

Koncert odbędzie się w CHZ 12 czerwca o godzinie 18. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich, którzy są ciekawi ukraińskiej muzyki. Na tym koncercie będą najbardziej znani ukraińscy artyści – mówi Iryna Marchenko z CHZ. 

12 czerwca od  godz. 18 do 22, do ciszy nocnej. Koncert jest darmowy, ale trzeba otworzyć portfele, bo w czasie koncertu będą zbierane pieniądze. Pamiętajmy o tym, że Ukrainie potrzebna jest pomoc, wojna trwająca ponad 100 dni – coś niewiarygodnego co zaskoczyło wszystkich, ale powinniśmy na tę sytuację zareagować jak należy – dodaje Juliusz Woźny, Centrum Historii Zajezdnia. 

Zobacz również

Od rozkładu jazdy 2023/2024 zmienia się schemat połączeń kolejowych na Dolnym Śląsku. Większość podróżnych będzie podróżować po liniach o tym samym numerze, jednak wprowadzone zmiany porządkują numerację linii w pociągach Kolei Dolnośląskich i Polregio.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy