Moto WROlontariusze dają gazu!

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
MotoWROlontariusze to grupa , która łączy swoją pasję z wielkim pragnieniem pomocy. Zmotoryzowane osoby rozwożą jedzenie seniorom, komputery dzieciom, a także pomagają medykom.

– Jeżdżąc motocyklem wymyśliłem sobie, że mogę pomóc, sąsiadom lub znajomym, żeby seniorzy nie musieli się narażać – mówi Michał Ćwieczkowski, Moto WROlontariusze.

I tak akcja powstała i ruszyła, do pomocy dołączyły się inne zmotoryzowane osoby, aby pomagać i rozwozić potrzebne rzeczy. 

– Jesteśmy w stanie szybciej i bezpieczniej pomagać w tych czasach np. kupując zakupy dla seniorów – dodaje Michał Ćwieczkowski, Moto WROlontariusze.

Wolontariusze współpracują z wieloma grupami na terenie Dolnego Śląska, dzięki czemu wiedzą co jest najbardziej potrzebne.

– Szpitalom najbardziej brakuje produktów ochrony osobistej: przyłbic, masek i kombinezonów. Pomagamy im i transportujemy tam najbardziej potrzebne rzeczy – mówi Michał Ćwieczkowski, Moto WROlontariusze.

– Jedziemy od punktu A do punktu B i roznosimy przesyłki jadąc kolumną – podkreśla Rafał Ava Urban, Moto WROlontariusze.

Osoby są wdzięczne MotoWROlontariuszom, za to co robią. Każda zainteresowana osoba, może dołączyć do Moto WROlontariatu i pomóc innym. Moto WROlonatriuusze zapraszają do dołączenia w swoje szeregi, nie trzeba mieć najlepszego motocykla, żeby zostać jednym z nich i pomagać.

 

Najnowsze wiadomości

Najnowsze programy