Muzeum Motoryzacji. Nowe show świateł!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Muzeum Motoryzacji na terenie Zamku Topacz zaprasza gości. Od 3 lutego to miejsce zostanie otwarte. Na zwiedzających czeka wystawa, a także nowe show multimedialne.

– Powstało show multimedialne w oparciu o fragmenty różnych filmów, które z przymrużeniem oka opowiadają nam o kamieniach milowych motoryzacji, które możemy obejrzeć w muzeum i przy pomocy różnych świateł zobaczyć wyłaniające się z ciemności pojazdy, o których mowa jest w tych historycznych, kultowych filmach  – mówi Adam Kornafel, Muzeum Motoryzacji Topacz. 

– Codziennie popołudniu od godz. 16 do 21 będą odbywać się pokazy. W weekendy od godz. 11-21, w odstępach 20 minutowych. Będziemy wpuszczać określoną liczbę osób zgodnie z reżimem sanitarnym – dodaje Adam Kornafel, Muzeum Motoryzacji Topacz.

W Muzeum Motoryzacji na terenie Zamku Topacz także znajduje się druga sala, w której można zobaczyć ponad 40 eksponatów. W tym kolekcje polskich syrenek. 

– Obecność różnych marek pojazdów tutaj jest uzasadniona tym, że one są oparte o konstrukcję przedwojennego samochodu DKW. Pokazaliśmy samochody produkowane w NRD, praktycznie tam te wszystkie samochody było oparte o ten model samochodu, a także polskie syrenki – podkreśla Adam Kornafel, Muzeum Motoryzacji Topacz.

– Na każdej wystawie muszą być perełki. Tutaj widzimy jest pochodzący z NRD Melkus (wyścigówka) 100 egzemplarzy wykonanych . W Polsce jest najprawdopodobniej jeden i to u nas na wystawie. Pokazujemy także legendarne polskie auto sportowe – Syrenę Sport. U nas znajduje się jedna z dwóch replik tego samochodu – mówi Krzysztof Sachs, Muzeum Motoryzacji Topacz.

– Bilet uprawnia zarówno do obejrzenia show multimedialnego, jak i do zwiedzenia wystawy. Mamy także przygotowany bilet na trzy atrakcje: park iluminacji, show i wystawę. Myślę, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – dodaje Krzysztof Sachs, Muzeum Motoryzacji Topacz.

Zamek Topacz w podwrocławskiej Ślęzie zaprasza od 3 lutego na wystawę i pokaz multimedialny.

Zobacz również

We Wrocławiu już po raz czwarty została zorganizowana konferencja Management 360, która jest skierowana do managerów, ale też do wszystkich osób, które są zainteresowane zarządzaniem. Do udziału w tegorocznej edycji zostało zaproszonych ponad 20 prelegentów, którzy rozmawiają z uczestnikami między innymi na temat tego, jak współpracować z klientami, jak przeprowadzać trudne rozmowy oraz na temat młodego pokolenia w pracy. Konferencja rozpoczęła się 20 września i potrwa do 22 września.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy