Na imprezie czy w domu na kanapie – gdzie wrocławianie spędzą Sylwestra?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Na imprezie, na domówce, rodzinnie w gronie najbliższych albo w domu na kanapie? Sylwestra można spędzić na różne sposoby. Ktoś już ma z góry wszystko zaplanowane, niektórzy robią to na ostatnią chwilę, a są tacy, którzy się nie przejmują świętowaniem Nowego Roku i dla nich 31 grudnia zwykły dzień w kalendarzu. Wrocławianie zdradzili nam, co będą robić w Sylwestra.

Domówka ze znajomymi. – Co roku Pani świętuje w ten sposób? – Co roku. – Czyli od lat ta sama ekipa się zbiera? – Tak.

Pojechać do Norwegii do szwagra. – Co roku Pan tam jeździ? – Nie. Przyjechałem do Wrocławia odwiedzić rodzinę, a teraz jadę odwiedzić inną rodzinę – Na stale mieszka Pan w Norwegii? – Nie, ja mieszkam w Kalifornii, mój szwagier mieszka w Norwegii. – O proszę, to jeszcze dalej. – Moje rodzice mieszkają we Wrocławiu, więc trzeba trochę pojeździć dookoła. – A jak we Wrocławiu, fajnie jest? – Jest trochę zimno. – Ale ogólnie jest świąteczna atmosfera? – Jest. Światełka są, bardzo fajnie.

Otóż wiem, że spędzę Sylwestra z chłopakiem, ale jeszcze nie wiem gdzie. Ma coś wymyślić, ale to już tajemnica.

W domu, w gronie bliskich.

– Będziemy w domu spędzać. – Czyli rodzinnie?- Zgadza się. – Czy co roku podtrzymujecie taką tradycję, że spędzacie Sylwestra w domu czy wyjątkowo w tym roku? – Od kilku lat co roku w domu, na spokojnie.

– Jesteśmy tak tylko przelotem, przeleciałyśmy z Anglii. Na Sylwestra będziemy leciały z powrotem. – Ale ogólnie będzie bardziej rodzinnie czy jednak będzie jakaś impreza? – Idziemy do sąsiadów na imprezę, jeżeli zdążymy przylecieć na czas. – A jak we Wrocławiu, podoba się? – Bardzo fajnie jest. Bardzo dużo włożyliście w ten świąteczny jarmark, więc jest super. – Czyli czuć ten świąteczny klimat? – Bardzo.

w- Spędzam z rodziną. – Czyli taka domóweczka rodzinna? – Tak jest. – Co roku macie taką tradycję? – Nie, różnie. Wyjeżdżamy nieraz ze znajomymi. – Teraz to chyba nigdzie nie ma śniegu, więc nie ma co wyjeżdżać. – No nie, nie ma za bardzo. Ale może na ferie zimowe będzie trochę śniegu.

– Jadę do swojej przyjaciółki na domówkę. Tak że będzie takie kameralne spotkanie – mówią wrocławianie i goście miasta.

2022 rok dla każdego był różny. Dla niektórych był on bardzo pozytywny, pełen wrażeń, wydarzeń i spotkań, a dla innych z kolei był on bardzo trudny. Wszyscy jednak mają nadzieję, że 2023 rok będzie lepszy.

To był taki rok zmian dla mnie, ale myślę, że był pozytywny. W tym sensie, że dużo mnie nauczył i myślę, że jestem zadowolona.

Nie był zły. Naprawdę nie narzekam. Nie było jakichś chorób czy większych stresów. Tak że było okej.

Myślę, że zdecydowanie lepszy niż ostatni. Myślę, że bardziej odżywał, jeśli chodzi o życie społeczne, więc na pewno na plus.

– Bardzo dobry, super będę go wspominać. Koncerty, imprezy, zwiedziłam trochę świata, więc naprawdę 2022 rok był świetny.

Spoko. Podróżowałem, pracowałem. Zawodowo i towarzysko same sukcesy.

1 stycznia otworzyłam swój biznes, więc się kręci i jest super.

Też był bardzo pozytywny. Nową szkołę zaczęłam i fajna jest.

Szczerze mówiąc, to dosyć ciężki, ale mam nadzieję, że następny będzie lepszy.

Nie był zbyt łatwy, ale mam nadzieję, że w końcu będzie w porządku – podsumowują mieszkańcy Wrocławia.

W nowym 2023 roku wrocławianie i goście miasta życzą sobie i państwu wszystkiego dobrego, a przede wszystkim dużo zdrowia i szczęścia.

– Zdrowia przez duże Z. – Jak będzie zdrówko to będzie wszytko. – Jak będzie zdrowie to będzie się chciało wszystko robić.

– Więcej cierpliwości to na pewno. – Przyda się? – Tak. – Każdemu? – Tak jest.

– Myślę, żeby przede wszystkim skupić się na sobie, żeby pracować nad sobą i dbać o to, żeby było samemu ze sobą dobrze.

– Przede wszystkim zdrowie, bo to najważniejsze i szczęścia.

Na przykład dużo zdrowia, żeby wszyscy żyli. – Wtedy będzie wszystko super, prawda? – Tak.

Pracować mniej, zarabiać więcej? – Tak jest. – Przydałoby się? – Dokładnie.

Zdrowia w tych czasach i szczęścia. Szczęście też jest bardzo ważne. – Jak będzie szczęście to będzie wszystko? – Dosłownie tak. 

– Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i takiej wytrwałości w dążeniu do marzeń, niepoddawania się, pozytywnego outlooku na życie.

– Przede wszystkim spokoju i jakiejś przewidywalności. Tak, żeby można było sobie coś zaplanować, żeby nie być zaskakiwanym co miesiąc jakimś nowym wydarzeniem.

– Spokoju, świętego spokoju. Myślę, że to każdemu nie zaszkodzi w tych czasach burzliwych – życzą sobie i innym wrocławianie oraz goście miasta.

Zobacz również

Pod koniec listopada bieżącego roku w przestrzeni medialnej pojawiła się informacja o tym, że wrocławska firma Neonet S.A., która działa na rynku już od ponad 20 lat i ma w całej Polsce sieć sklepów, które zajmują się sprzedażą głównie sprzętu AGD, ogłosiła upadłość. W związku z tym, głównie ze strony klientów, zaczęły pojawiać się pytania czy rzeczywiście to jest prawda. Dlatego postanowiliśmy poprosić o komentarz w tej sprawie Neonet S.A.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy