Na kogo zagłosują wrocławianie? Gazeta Wyborcza publikuje sondaż

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Trwa intensywna kampania przed drugą turą wyborów, która już w niedzielę 21 kwietnia. Kandydaci na prezydenta Wrocławia - czyli urzędujący prezydent Jacek Sutryk oraz posłanka Trzeciej Drogi Izabela Bodnar codziennie spotykają się z mieszkańcami różnych osiedli i organizują konferencje prasowe. W I turze wygrał Jacek Sutryk, który uzyskał 34% poparcie. Niewiele mniej, bo 29% otrzymała Izabela Bodnar.

Na trzy dni przed ciszą wyborczą, w środę, Gazeta Wyborcza publikuje sondaż, w którym pracownia Opinia 24 w miniony poniedziałek zapytała mieszkańców na kogo głosowali w I turze, wyborach parlamentarnych i kogo wybiorą w II turze. Do wyborów coraz mniej czasu, a na razie pewnie jest, że do końca tygodnia napięcie będzie wzrastać.

Zobacz również

Leo ma około 6 lat i od kilku miesięcy mieszka we wrocławskim TOZ Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. Właśnie, żeby pomóc takim bezdomnym zwierzętom, jak ten piesek, we wrocławskim aquaparku już po raz drugi zostały zorganizowane Wrocławskie Mistrzostwa w Pływaniu Pieskiem.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy