Networking 3.0 – konferencja, która ma sieciować przedsiębiorców

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Networking to nieodłączna część biznesu, która pozwala na nawiązywanie kontaktów i rozwój przedsiębiorstwa. 13 maja we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbędzie się pierwsze tego typu wydarzenie, czyli konferencja Networking 3.0 organizowana przez dwóch młodych przedsiębiorców z Wrocławia.

– Networking jest ważny dla przedsiębiorcy tak, jak tlen do oddychania. Dzięki networkingowi, mamy okazję poznawać nowych ludzi, rozszerzać swój biznes, poszerzać swoje horyzonty, a przede wszystkim pozyskiwać wiedzę, którą tak naprawdę trudno jest zgłębić, siedząc w domu lub prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą. Oczywiście mamy możliwość wymiany kontaktów, przede wszystkim zbudowania relacji, takiej trwałej. Możemy też zbudować spółkę lub dowiedzieć się wielu ciekawych informacji ze świata stricte podatków, biznesu, optymalizacji podatkowej – mówi Marcin Tymków, organizator „Networking 3.0”.

– Przed nami event szkoleniowo-networkingowy „Networking 3.0” – wydarzenie, w którym chcemy zebrać grono przedsiębiorców, grono praktyków biznesu, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem i czerpać również z doświadczenia innych uczestników wydarzenia – mówi Konrad Niklewicz, organizator „Networking 3.0”.

Tematem przewodnim konferencji będzie bezpieczeństwo przedsiębiorcy rozumiane na kilka sposobów. Prelekcje będą dotyczyć zarówno nowoczesnych technologii i zabezpieczeń IT, jak i kwestii podatkowych.

– Czyli skupimy się na tym, żeby przedsiębiorcy, którzy będą uczestniczyli poznali sposób, jak zabezpieczyć siebie, jak zabezpieczyć własną firmę. Będziemy tutaj mówić m.in. o sukcesji w biznesie, będziemy mówić o bezpieczeństwie pod kątem IT i bezpieczeństwie, jeżeli chodzi o prowadzenie firmy oraz płacenie w miarę możliwości niskich podatków, jak również bezpieczeństwo pod kątem płatności ze strony naszych kontrahentów – mówi Konrad Niklewicz, organizator „Networking 3.0”.

Jak podkreślają organizatorzy, bezpośrednie spotkania i nawiązywanie kontaktów są bardzo ważne w prowadzeniu biznesu, a udział w szkoleniach networkingowych jest do tego dobrą okazją.

– Wydarzenie „Networking 3.0” jest dla każdego przedsiębiorcy. Dla każdej osoby, która chce przyjść, poznać przedsiębiorców, poznać tych praktyków, sama podzielić się swoimi doświadczeniami, poznać ich biznesy i mieć możliwość rozwoju własnej firmy poprzez nowe kontakty, jakie uda się zebrać właśnie na naszymi evencie – mówi Konrad Niklewicz, organizator „Networking 3.0”.

– Jeżeli wahacie się nad rozwojem swojej osoby, nad założeniem działalności, z chęcią zapraszamy ludzi, żeby zobaczyć świat biznesu od środka. Bo tak naprawdę każdy zaczynał od zera, każdy był jednoosobową działalnością, tą jedną kropką. A tak naprawdę łącząc siły, buduje się wielkie przedsiębiorstwa na wielką skalę. 13 maja Wrocławskie Centrum Kongresowe przy Hali Stulecia, mamy okazję zaprosić Państwa na pierwszą edycję spotkania networkingowo-szkoleniowego „Networking 3.0”. Formularz rejestracji znajduje się na stornie networking30.com – mówi Marcin Tymków, organizator „Networking 3.0”.

Zobacz również

W najbliższy piątek 23 lutego na Dużej Scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu zostanie zagrany spektakl „Kaligula” w reżyserii Roberta Czechowskiego. Warto przyjść i zobaczyć ten spektakl chociażby ze względu na to, że będzie to jeden z ostatnich spektakli, który zostanie zagrany na Dużej Scenie. Przypomnijmy, że już w kwietniu rozpocznie się tutaj remont.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy