Nieużyteczny plac

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
NULL

Co dalej z placem na skrzyżowaniu ulic Komuny Paryskiej z ulicą Zgodną? Kierowcy szukają miejsc parkingowych a plac dalej stoi pusty. Mieszkańcy Przedmieścia Oławskiego mają wiele pomysłów na zagospodarowanie tego miejsca i tym samym poprawę życia na Wrocławskim Trójkącie. Nieestetyczne barierki, mało miejsc parkingowych i brak poszanowania wspólnej przestrzeni to problemy z którymi muszą się borykać na co dzień .

Zdecydowanie więcej zieleni bo tutaj jest tak ponuro.

Więcej rzeczy dla dzieci bo dla dzieci nic tutaj nie ma.

Jakiś tam zamysł był, żeby to do czegoś wykorzstać, ale to już tak stoi bardzo długo.

Był tutaj taki domek elektryczny i miejsce gdzie się panowie załatwiali.

Na pewno więcej zieleni.

Urząd Miasta Wrocławia od wielu lat bezskutecznie walczy z problemem. W tym roku wdrożono programy mające na celu poprawę zagospodarowania tego miejsca, w czym o pomoc poproszono również mieszkańców.

Przedewszystkim róznego rodzaju programy i plany, które badają potencjał i możliwości tego obszaru. Do końca lutego bieżacego roku jest termin składania prac konkursowych, a ostateczne rozstrzygnięcie nastąpi 6 marca 2020 i wtedy będziemy mogli poznać ewentualny potencjał zagospodarowania tego obszaru- mówi Katarzyna Ganowska z działu planowania przestrzennego we Wrocławiu

W tym roku podjęte prze Urząd Miasta Wrocławia działania mają ostatecznie rozwiązać problem placu przy ulicy Komuny Paryskiej o planach dowiemy się na początku marca.

 

 

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy