Nowa aplikacja dla bloków TBS

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Wrocławskie TBS bliżej nowych technologii i bliżej mieszkańców. Powstała aplikacja, która ma ułatwić komunikację między zarządcami budynków a najemcami.

Wrocławskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego jako pierwsze w Polsce wprowadziło aplikację, przez którą mieszkańcy mogą zgłaszać wszelkie usterki. W związku ze wzrostem liczby budynków i mieszkań, a co za tym idzie, potrzebnych interwencji, konieczne było stworzenie narzędzia, które pozwoli szybko reagować na potrzeby mieszkańców. 

Każdy najemca TBS Wrocław może zalogować się do systemu i założyć sobie konto. Ono jest weryfikowane i jak przejdzie użytkownik pomyślnie weryfikację, to może zgłaszać sprawy – mówi Łukasz Maślanka, rzecznik prasowy TBS Wrocław.

Zgłoszenia mogą być różne: od tych dotyczących zieleni na częściach wspólnych, przez wypalone żarówki na klatkach schodowych po usterki windy. Użytkownik aplikacji cały czas jest informowany, na jakim etapie jest jego sprawa.

Użytkownik może na przykład zgłosić, że jego sprawa wymaga natychmiastowego rozwiązania. To oczywiście bierzemy to pod uwagę. Jeżeli jest taka potrzeba, to kierujemy taką prośbę do firm, która naprawia tego typu usterki, po to, żeby podjęła działania pilnie – podkreśla rzecznik.

Zarząd TBS Wrocław dzięki takiemu rozwiązaniu może szybciej reagować na wszystkie usterki pojawiające się w podlegających im budynkach. Mieszkańcy za to zyskują całodobowy dostęp do platformy, która pozwala rozwiązywać ich problemy. 

Uważam, że to jest dobry pomysł dla mieszkańców, szczególnie dla młodych. Byłoby dobrze, gdyby trafiało to od razu do zarządcy i w jakiś sposób, że zarządca też mógłby przeczytać i jakiś feedback odesłać. Myślę, że to jest bardzo dobry pomysł – mówi wrocławianin. 

To jest bardzo dobry pomysł, szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy nie można mieć bezpośredniego kontaktu z zarządcą – dodaje wrocławianka. 

Przez aplikację jest od razu ślad i musi być to usunięte i tyle. Aplikacja bardzo dobra rzecz – stwierdza inny wrocławianin. 

Aplikacja iMieszkaniec stworzona dla TBS Wrocław jest już dostępna i cały czas jest udoskonalana. Mieszkańcy szybko zaczęli korzystać z tego rozwiązania i jak na razie zyskuje same pochlebne recenzje.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy