Nowa interaktywna wystawa „Akces i Zwrot”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Centrum Sztuki Wro zaprasza na nową wystawę 6. Konkursu Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów „Akces i Zwrot”. Wstęp jest bezpłatny.

Za darmo w Centrum Sztuki Wro można zobaczyć wystawę prac studentów. Część dzieł jest interaktywna.

– Interaktywna, co oznacza wymaga naszej obecności, aby działać, ujawnić swój potencjał. Mamy tutaj na przykład obserwatorium dźwięku, czyli instalację o charakterze edukacyjnym, która pozwala obserwować, doświadczyć i zobaczyć różne właściwości dźwięku – mówi Krzysztof Dobrowolski, Centrum Sztuki Wro.

Podczas wystawy można zobaczyć również prace audiowizualne, czyli na przykład film animowany, a także przenieść się w inny świat za pomocą gogli VR. Dodatkowo jednym z eksponatów jest instalacja z wodą z Bałtyku.

– Water memory i tu odnosimy się do tajemnicy tego, co skrywa morze i możemy usłyszeć sygnał alarmowy, ale czemu on taki jest i co to morze skrywa, to zachęcam do odwiedzenia wystawy, a także mamy tę wodę – dodaje Krzysztof Dobrowolski, Centrum Sztuki Wro.

– Jestem bardzo zaskoczona tym miejscem, bo jest bardzo otwarte dla mieszkańców, a także wystawa, która jest niezwykle różnorodna – podkreśla stażystka z Centrum Sztuki Wro, Stella Grieco.

Wystawa „Akces i Zwrot” w Centrum Sztuki Wro jest dostępna dla zwiedzających od wtorku do niedzieli i to bezpłatnie.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy