Nowe kino studyjne we Wrocławiu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Centrum Historii Zajezdnia rozszerza swoją działalność. Od teraz będziemy mogli zobaczyć nie tylko wystawy stałe i czasowe, ale również filmy.

Cykl filmowy w Centrum Historii Zajezdnia odbędzie się pod hasłem „Polskie kino fantastyczne”. Widzowie będą mogli obejrzeć rodzinne produkcje fantasy i science-fiction.

Próbujemy docierać do widzów w różnym wieku, o różnym poziomie wrażliwości i potrzebach. Chcemy, żeby Centrum Historii Zajezdnia rzeczywiście spełniało swoją nazwę, czyli było takim miejscem, do którego przychodzą ludzie, żeby nałykać się kultury – tłumaczy Juliusz Woźny, rzecznik Centrum Historii Zajezdnia.

Pierwszym filmem, który rozpocznie cykl filmowy w Centrum Historii Zajezdnia będzie „Wiedźmin” w reżyserii Marka Brodzkiego.

To są często realizacje zaskakująco dobre, a w każdym razie dowcipne. Niektóre można oglądać z przymrużeniem oka, na tej zasadzie, na której oglada się stare, śmieszne seriale – mówi rzecznik Centrum Historii Zajezdnia

Podczas prelekcji towarzyszącej projekcji będzie można zobaczyć rekwizyty filmowe wykonane przez wrocławską pracownię Rextorn Metalwork.

Będzie można potrzymać skocze jaja, także zapraszam i zachęcam. Będą również głowy wilkorów –  wielka atrakcja. Dla niektórych ludzi te rekwizyty mają rangę relikwi – dodaje Juliusz Woźny.

Projekcja „Wiedźmina” odbędzie się w czwartek, 27 lutego. Bilety będą do nabycia w kasie Centrum Historii Zajezdnia przed seansem. 

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy