Nowe sekcje artystyczne dla dzieci w gminie Kobierzyce

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Zajęcia artystyczne w gminie Kobierzyce cieszą się ogromną popularnością, dlatego Kobierzycki Ośrodek Kultury postanowił rozszerzać swoją ofertę. Do nowych sekcji już można się zapisywać.

Właśnie uruchomiliśmy nową sekcję z Akademii Malucha w Wysokiej. Są to zajęcia plastyczne dla dzieci od 4 do 6 lat. Chcemy uruchomić te same zajęcia w Tyńcu Małym. W Wysokiej udało nam się utworzyć trzy grupy ceramiczne. W Kobierzycach planujemy otworzenie kolejnej grupy. Zajęć jest u nas co niemiara – mówi Tomasz Dąbrowski, Kobierzycki Ośrodek Kultury.

Obostrzenia teraz nie zmuszają organizatorów do zmniejszenia liczby miejsc na zajęciach. Każda grupa to indywidualne warunki.

Nie ma ograniczeń, musimy po prostu utworzyć daną grupę. Niektóre zajęcia są płatne, niektóre darmowe. Zapisy są prowadzone tutaj na miejscu, w ośrodku. Na stronie lub Facebooku jest numer telefonu, można zapisać się telefonicznie – mówi Tomasz Dąbrowski, Kobierzycki Ośrodek Kultury.

W gminie Kobierzyce od początku wojny pojawiło się kilkaset uchodźców z Ukrainy. To głównie matki z dziećmi. Oprócz zaopiekowaniem się nimi w kwestii noclegu, wyżywienia oraz ochrony zdrowia, mogą oni także uczestniczyć w zajęciach artystycznych.

Skupiliśmy się na tworzeniu zajęć, nie ma ograniczeń. Zapraszamy wszystkich – mówi Tomasz Dąbrowski, Kobierzycki Ośrodek Kultury.