Nowe władze Politechniki Wrocławskiej

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Od nowego roku akademickiego na Politechnice Wrocławskiej władze obejmie Arkadiusz Wójs. Rektor elekt wybrał już współpracowników, którzy wesprą go w zarządzaniu uczelnią.

Politechnika Wrocławska ogłosiła nowych prorektorów i dziekanów. Swoje obowiązki zaczną pełnić od 1 września przy współpracy z nowym rektorem Arkadiuszem Wójsem.

Prorektorem ds. kształcenia została profesor Agnieszka Bieńkowska, która będzie odpowiedzialna za nauczanie i najwyższą jakość kształcenia.

Z kolei prorektorem ds. nauki został profesor Andrzej Ożyhar, który wcześniej był kierownikiem studiów doktoranckich i prodziekanem ds. nauki.

Za współpracę z otoczeniem gospodarczym będzie odpowiedzialny profesor Dariusz Łydżba. Od 2016 roku jest dziekanem Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego, a na uczelni pełnił już funkcję kierownika Katedry Geotechniki, Hydrotechniki oraz Budownictwa Podziemnego i Wodnego.

Funkcjonowaniem uczelni zajmie się również profesor Tomasz Nowakowski, nowy prorektor ds. organizacji i rozwoju uczelni.

Za sprawy studentów będzie odpowiedzialny dr inż. Piotr Górski.

Nowi pracownicy obejmą swoje stanowiska już we wrześniu. Ich kadencja będzie trwała 4 lata.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy