Nowy przetarg terenów miasta Wrocław

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia na przeciwko Stadionu Miejskiego przygotowane do przetargu i sprzedaży są działki, na których mogą powstać obiekty usługowe jak hotel czy galeria handlowa.

Miasto pomysłu nie ma na to co mogłoby tam powstać. Obiecuje, że z ofert wybierze taką, która będzie najciekawszą propozycją. Jakie jest zapotrzebowanie w tym miejscu na kolejne powierzchnie handlowe zapytaliśmy mieszkańców.

Choć w okolicy są już dwie galerie handlowe, na ul. Królewieckiej i ul. Głównej to dla nie których jest mało wygodne korzystanie z tych powierzchni. 

Miejsce przeznaczone na przetarg to obecnie pas zieleni pomiędzy Autostradową Obwodnicą Wrocławia a ul. Śląską przy STadionie Wrocław. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego zakłada powstanie tam powierzchni usługowych. 

Na Maślicach wiele z lokali należy do miasta. Przedsiębiorcy prowadzący tam działalność mówią, że nie potrzebują nowej przestrzeni, nawet jeśli powstanie taki obiekt nie zdecydują się przenieść bo mają tanie lokale.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy