EkoWalscy – ODC 5 – Drugie życie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Zapraszamy do obejrzenia piątego odcinka sitcomu EkoWalscy. Finał pierwszego sezonu. Nasza ekologiczna rodzina wpada w wir modowego szaleństwa. Zamieszanie zainauguruje Michał, który zrobi "małe przemeblowanie" w szafie Anety. Zapowiada się kolejna katastrofa.

Projekt: „EkoWalscy – serial komediowy w konwencji sitcomu o tematyce edukacyjnej w zakresie ochrony środowiska, gospodarki wodnej i zrównoważonego rozwoju” został zrealizowany przy wsparciu finansowym Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

Zobacz również

Inauguracja nowego roku akademickiego 2023-2024 w Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków w Wrocławiu tym razem odbyła się 25 września, w murach auli Leopoldina Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest to święto studentów i wykładowców, ale też szczególny moment dla tych wszystkich osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze studiami.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy