Żyj zdrowiej odc. 1

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Nowotwory a koronawirus – o problemach mówią specjaliści – dr Marcin Ziętek, chirurg onkolog z Dolnośląskiego Centrum Onkologii i prof. Tomasz Zatoński, Centrum Chirurgii Głowy i Szyi USK we Wrocławiu.

O unikatowym projekcie finansowanym przez Urząd Miasta skierowanym do wrocławianek a dotyczącym menopauzy mówią: dr  Małgorzata Żółcińska – Wilczyńska, specjalistka w dziedzinie endokrynologii i diabetologi, mgr Ewa Krawczyńska, specjalistka  położnictwa, mgr Katarzyna Wójcik, specjalista psychologii.

O osoczu na wagę złota i ozdrowieńcach ze Śląska – dr Małgorzata Szymczyk – Nużka z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu i prof. Krzysztof Simon, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Zobacz również

W najbliższy piątek 23 lutego na Dużej Scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu zostanie zagrany spektakl „Kaligula” w reżyserii Roberta Czechowskiego. Warto przyjść i zobaczyć ten spektakl chociażby ze względu na to, że będzie to jeden z ostatnich spektakli, który zostanie zagrany na Dużej Scenie. Przypomnijmy, że już w kwietniu rozpocznie się tutaj remont.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy